فهرست
حق با کی‌روش بود؛ گل‌زنی پرسپولیسی آینده
حق با کی‌روش بود؛ گل‌زنی پرسپولیسی آینده

حق با کی‌روش بود؛ گل‌زنی پرسپولیسی آینده

آی‌اسپورت- در شبی که پرسپولیس پس از مدت‌ها حتی یک نماینده هم در فهرست نفرات تیم ملی نداشت، مهدی ترابی یکی از خریدهای پرسپولیس، گل پیروزی بخش تیم ملی را به ثمر رساند. لیست تیم ملی که از سوی کارلوس کی‌روش اعلام شد یکی از نکاتی که انتقاد اهالی فوتبال را در پی داشت، حضور تنها یک نماینده از باشگاه پرسپولیس بود و برخی کارشناسان فوتبال معتقد بودند که کی‌روش می‌توانست بازیکنانی نظیر علیپور، سیدجلال، نواللهی یا کامیابی‌نیا را به تیم ملی دعوت کند، اما کی‌روش هم در پاسخ به آنها جواب هوشمندانه‌ای داد.

سرمربی پرتغالی تیم ملی در پاسخ به انتقاد هواداران و کارشناسان فوتبالی در خصوص عدم حضور پرسپولیسی‌ها اعلام کرد که اگرچه حضور مستقیم از تیم پرسپولیس در تیم ملی تنها به علیرضا بیرانوند محدود شده است، ولی این تیم همچنان نماینده‌های خود را در تیم ملی حفظ کرده است و بازیکنانی نظیر محرمی، امیری یا مهدی ترابی بازیکنان پرسپولیسی تیم ملی به شمار می‌روند.

در مقابل ازبکستان کی‌روش ترجیح داد تا حتی از تنها پرسپولیسی تیم ملی یعنی علیرضا بیرانوند هم استفاده نکند و از امیر عابدزاده در چارچوب دروازه بهره برد که البته او هم سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس را دارد.

اما نکته جالب توجه این مسابقه این بود که تنها گل مسابقه توسط ترابی و دقایقی پس از ورود به زمین در نیمه دوم در شرایطی به ثمر رسید که این بازیکن در نیم‌فصل دوم از سایپا جدا می‌شود و شاگرد برانکو خواهد شد تا به رغم این که پس از مدت‌ها تیم ملی بدون حضور حتی یک پرسپولیسی به میدان رفته بود، با گل بازیکنی برنده شود که صحبت‌های کی‌روش در مورد او صدق می‌کند و می‌توان او را پرسپولیسی نامید.

البته این اولین بار نبود که ترابی در تیم ملی به ازبکستان گل می‌زد؛ این بازیکن تکنیکی و سرعتی که می‌تواند در نیم‌فصل دوم مشکلات زیادی را در بخش هجومی پرسپولیس حل کند و در جام ملت‌های آسیا هم به کمک کی‌روش بیاید، در اولین دیدار ملی خود که پیش از آغاز مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ در مقابل ازبکستان برگزار شد، اولین گل ملی خود را ثبت کرده بود  تا با گل‌زنی در دیدار امشب، ازبک‌ها به حریف دلخواه او بدل شوند.

 

ورزش سه

۷ ۷  
آی اسپورت
2018-09-11 22:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
امیرعباس
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۰۰:۱۹
فکر کنم در تعداد پرسپولیس موجود در یک متن رکورد زد این برادر پزمان راهبر !!باشه بابا ترابی هم مال شما انقدر حرص نزن تپل!
۷ ۱
كسري
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۰۱:۵۴
خاك تو سر تو هم بره احمق خنگ.
۳
فرهاد
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۰۰:۳۱
در روزی که کیروش باز هم برد دوست جناب برانکو از همان اسپانیای پیر و ضعیفی که کیروش را بخاطر باخت 1-0 به ان سرزنش می کردند گلباران شد دفیق جناب برانکو که با کرواسی برابر اسپانیا این همه گل خورد با ایران مقابل اسپانیا چند تا گل میخورد؟
!
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۰۷
ممنون که بازم با کامنتت عمق حماقتت رو نشون دادی این استدلال فقط از یه احمق برمیاد
۱
شاهین
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۰۱:۰۵
حرفهای رایگان گیروشی پورها را ببینین و بخندین:))
اسپانیا در جام جهانی یه برد آورد اونم روبروی ایران و هیچ شباهتی به این اسپانیا نداره!
بازی تیم ملی روبروی امید ازبکستان را دیدیم:))
ماست ها را کیسه کنین
جی کی
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۰۱:۳۴
انصافا کمال و نورالهی بالنکه بازکنای خوبین ولی در حد هافبکای تیم ملی نیستن.
۱
كسري
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۰۱:۵۱
T
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر