فهرست
دفاع راست پاشنه آشیل پرسپولیس
دفاع راست پاشنه آشیل پرسپولیس

دفاع راست پاشنه آشیل پرسپولیس

آی اسپورت - ‌ با فسخ قرارداد حسین ماهینی حالا پرسپولیس در دفاع راست تنها یک گزینه دارند که مهدی شیری است. مسئولان باشگاه پرسپولیس در پایان نیم‌فصل اول تمام تمرکز خود را برای خرید مهاجم گذاشتند و در نهایت در فاصله چند ساعت مانده به پایان نقل‌وانتقالات با اوساگونا به توافق رسیدند و شنیده می‌شود که به زودی با استوکس هم قرارداد می‌بندند.

این در حالی است که پرسپولیس این فصل تقریبا در هر پست، دو بازیکن آماده در اختیار دارد و تنها در پست دفاع راست با مشکل روبرو بود. پرسپولیس در دفاع راست ابتدای نیم‌فصل اول حسین ماهینی و مهدی شیری را در اختیار داشت که شیری در نیم‌فصل اول نتوانست انتظارات را برآورده کند. کاپیتان دوم پرسپولیس هم بعد از مصدومیت طولانی مدت از روز‌های اوج خود کاملا فاصله گرفت.

مدیران باشگاه البته مذاکرات جدی با دانیال اسماعیلی‌فر داشتند که در نهایت باشگاه ذوب‌آهن با این انتقال مخالفت کرد. حالا با فسخ قرارداد ماهینی، پرسپولیس در این پست تنها مهدی شیری را در اختیار دارد. البته سیامک نعمتی هم در این پست توانایی بازی دارد، اما به نظر می‌رسد که سرمربی جدید پرسپولیس در این پست و در نبود احتمالی شیری کار بسیار سختی خواهد داشت.

 

میزان آنلاین 

  ۱  
آی اسپورت
2020-01-16 12:30:00
نظر دهید

۱ نظر
علی پرسپولیسی
پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸، ۱۳:۱۶
کاش یحیی عالیشاه رو تو دفاع راست تست میکرد. عالیشاه ابتدای فوتبالش هم دفاع کناری بود. ضمن اینکه تنها بازیکن پرسپولیسه که سانتر مفید کردن رو بلده! خیلی دلم میخواست یه بار هم که شده تو دفاع راست ببینمش.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر