فهرست
مایورکا ۱-۰ رئال مادرید؛ تقدیم به بارسلونا
مایورکا ۱-۰ رئال مادرید؛ تقدیم به بارسلونا

مایورکا ۱-۰ رئال مادرید؛ تقدیم به بارسلونا

آی اسپورت - در ادامه هفته نهم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، مایورکا در ورزشگاه ایبرواستار پذیرای رئال مادرید بود که این دیدار در نهایت با برتری ۱-۰ میزبان به پایان رسید. چیزی از آغاز بازی نگذشته بود که در دقیقه ۷، روی پاس عالی فباس، لاگو جونیور صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیقه به گوشه دروازه کورتوا، موفق شد مایورکا را در این بازی پیش بیاندازد. تلاش‌های دو تیم ادامه داشت و در دقیقه ۱۷ چیزی نمانده بود که مایورکا به گل دوم دست یابد اما پاس عرضی لاگو، به بودیمیر و رودریگز نرسید تا این موقعیت طلایی از دست برود.

در دقیقه ۲۵، این بار وینیسیوس توپ را از فباس ربود و بعد از یک تو سر توپ ضربه خود را راهی دروازه کرد اما توپ از کنار تیرک دروازه به بیرون رفت. ۲ دقیقه بعد، نوبت به کریم بنزما رسید اما ضربه زیبای او با برخورد به تیرک، راهی به دروازه مانولو رینا پیدا نکرد. در ادامه تلاش‌های رئال بی‌ثمر بود و نیمه اول با برتری ۱-۰ میزبان به پایان رسید.

روند بازی رئال مادرید در نیمه دوم هم تغییر زیادی نکرده بود و در دقیقه ۵۸، روی ارسال فباس، ضربه سر خطرناک بودیمیر با اختلافی اندک از کنار دروازه کورتوا به بیرون رفت. اوضاع برای رئال مادرید خوب پیش نمی‌رفت و در دقیقه ۷۴، اودریوزولا با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد تا کار شاگردان زیدان دشوارتر شود.

مایورکا با توجه به ۱۰ نفره شدنش عقب کشیده بود و رئالی‌ها دائماً در تلاش برای یافتن روزنه‌ای در خط دفاعی مایورکا بودند. کهکشانی‌ها در شبی که گرت بیل و ادن هازارد را هم در اختیار نداشتند توان شکستن خطوط دفاعی مایورکا را نداشتند و با وجود نزدیک شدن به دقایق پایانی، تلاش چندانی از سوی شاگردان زیدان برای گلزنی شاهد نبودیم. در دقیقه ۸۶، سرخیو راموس توسط مدافع مایورکا سرنگون شد، اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت و VAR نظر او را تایید کرد.

تلاش‌های شاگردان زیدان در ادامه ثمربخش نبود و این بازی با پیروزی ۱-۰ مایورکا خاتمه یافت. رئال مادرید با قبول این شکست ۱۸ امتیازی باقی ماند و پائین‌تر از بارسای ۱۹ امتیازی در رده دوم قرار گرفت.

۲    
آی اسپورت
2019-10-20 00:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر