فهرست
انتقاد تند شفر از گذشتگان استقلال
انتقاد تند شفر از گذشتگان استقلال

انتقاد تند شفر از گذشتگان استقلال

آی اسپورت- سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه این تیم قبل از حضورش تاکتیک نداشته است، از خرید یک مهاجم خوب خبر داد و گفت: برای من مهم نیست مردم چه می‌گویند. وینفرد شفر در نشست خبری پیش از بازی استقلال با سپاهان از گذشتگان استقلال انتقاد کرد و گفت که این تیم قبل از او نیز تاکتیک نداشته است. انتقادی که منصوریان و شرکا باید به آن پاسخ دهند. شفر درباره اینکه چه زمانی به خواسته هایش در استقلال می رسد و چقدر زمان نیاز دارد؟ پاسخ داد: «اگر شما به این مسئله نرسیدید باید بگویم مسابقات قبلی و الان استقلال را ببینید که تیمی که در سطح غیر قابل تصوری بازی می کرد، الان چطور بازی می کند.» وی درباره اینکه استقلال در حد قهرمان بازی نمی کند، گفت: «مسابقات آسیایی ما چند ماه دیگر شروع می شود. استقلال در بازی های قبل آسیایی چند برد داشته است؟» خبرنگاران پاسخ دادند که استقلال دو بار در آسیا قهرمان شده است. شفر هم جواب داد: «خودم اینرا می دانم. برای آخرین بار توضیح می دهم. من تیمی را تحویل گرفتم که تاکتیکی نداشت و روی بدنسازی آن کار نشده بود. الان تیمی را دارم که آنقدر خوب است که هر ۱۱ بازیکن با هم دفاع می کنند. هدفم این است آخر فصل جزو مدعیان قهرمانی باشیم. من دارم یک مهاجم خیلی خوب می خرم که نداشتیم تا بتوانیم با بازی خوبی که ارائه می دهیم، امتیاز بگیریم.»

مهر 

۹۶ ۵  
آی اسپورت
2017-12-05 21:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
علی زارع
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۱۵
همون تو خیال سی سال پیش و پهل سال پیشتون باشید
امسال سقوط نمیکنید.
۹ ۱
محسن
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۱۲
فکر کنم متن را دستپاچه خواندی.هوادار که نگفته کی قهرمان شده.خبرنگار به سوال مربی جواب داده!!! ققط احمقها و معتادها با گذشته حال میکنند!
امیرعباس
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۳۰
درست به سبک مربی های ایرانی... این مربی حرفه ای هم سرانجام چرخید و چرخید و چرخید و رسید به همون بهونه های کهنه مربیای ایرونی که تیمو من نبستم....بزودی هم این حرفا رو می شنویم ..تیمو که من نبستم استقلال اصن تاکتیک نداشت اصن بدنسازی نداره شما ببین من چه تیمیو تو چه شرایط تحویل گرفتم من واسه دل هوادارا وباحترام این جمعیت که تو سرما و گرما می ان تیمو حمایت می کننمندم وگرنه من که اصلا نمی خواستم این پستو قبول کن و ازاین حرفا
محسن
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۱۷
خداییش ببین مربی قبلی چه گندی زده که یک المانی هم دستها را بالا برده و از خیلی از ایرانیها ایرانی تر شده و سخن آشنا میگه!!!! خدا از سر باعث و بانی این افتضاح بی پایان نگذرد.
امیر
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۱۶
مطمئنم با تفکرات شفر استقلال عالی میشه. حالا بشینید وببینید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر