فهرست
آمارهایی از لیگ قهرمانان؛ تراکتور و الهلال بدون گل
آمارهایی از لیگ قهرمانان؛ تراکتور و الهلال بدون گل

آمارهایی از لیگ قهرمانان؛ تراکتور و الهلال بدون گل

آی اسپورت – هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا دیروز به پایان رسید. این مسابقات از دوشنبه 14 اسفند دوباره پیگیری می‌شود. در ادامه نکات آماری جالبی از این مسابقات تا پایان هفته دوم را مرور می کنیم:

3 تیم هنوز موفق به گلزنی در این مسابقات نشده‌اند. تراکتورسازی تبریز، الهلال عربستان و کیچی هنگ‌کنگ در دو بازی قبلی خود در این مسابقات هنوز گل نزده‌اند. این در حالی است که الهلال نایب‌قهرمان دوره قبل این مسابقات، صدرنشین فعلی لیگ عربستان و یکی از گران‌ترین تیم‌های این دوره از مسابقات است. تراکتورسازی هم با وجود نمایش‌های قابل قبول هنوز دروازه حریفان خود را باز نکرده است. این تیم در بازی با الغرافه یک ضربه پنالتی را از دست داد. کیچی هنگ‌کنگ هم در گروه سختی قرار گرفته و گل نزدنش در دو بازی چندان عجیب به نظر نمی‌رسد.

چونبوک موتورز کره جنوبی با دو برد و زدن 9 گل در دو بازی مقتدرترین صدرنشین گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیاست. سرزو اوزاکای ژاپن هم با زدن فقط یک گل در دو بازی و کسب 4 امتیاز صدرنشین گروه G است!

کره‌ای‌ها فعلا بهترین نتایج را در شرق آسیا گرفته‌اند. چونبوک در گروه خود با 6 امتیاز صدرنشین است و اولسان هیوندای و ججو یونایتد و سوون سامسونگ در گروه‌های خود در رده دوم قرار دارند. در غرب هم نمایندگان قطر بهتر از دیگران عمل کرده‌اند. السد و الدحیل در گروه‌های خود صدرنشینند، الریان دوم است و الغرافه تیم سوم گروه خود است.

ضعیف‌ترین نتایج در غرب آسیا را فعلا نمایندگان امارات کسب کرده‌اند. الجزیره با قرار گرفتن در رده دوم گروه خود موفق‌ترین نماینده امارات است. العین در گروه خود سوم است و الوحده و الوصل تیم‌های آخر گروه خود هستند. در شرق با نادیده گرفتن کیچه هنگ‌کنگ، ضعیف‌ترین نتایج متعلق به نمایندگان استرالیاست. ملبورن ویکتوری با یک امتیاز در رده سوم گروه خود قرار دارد و اف‌سی سیدنی یک امتیازی هم قعرنشین گروه خود است.

۱    
آی اسپورت
2018-02-22 16:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر