فهرست
چه کسی منصوریان را کشت؟
چه کسی منصوریان را کشت؟

چه کسی منصوریان را کشت؟

آي‌اسپورت- وقتی غلام پیروانی در گوشه‌ای از نیمکت تیم ملی امید کز کرده بود و تسبیح می‌زد، متوجه شدیم که کار این تیم تمام است. درست همان‌طور که قسم و آیه‌های علیرضا منصوریان در نود، نشانه‌ای متقن برای افول آبی‌ها بود. با 4 شکست در 6 مسابقه، منصوریان جنگ‌های درون زمین را باخته بود اما تا قبل از دوشنبه شب، با یک تصمیم درست از مصاحبه و اظهارنظر پرهیز می‌کرد تا بر حجم ناامیدی هوادارها اضافه نکند. علیمنصور خودش را از بازی تیترها بیرون کشیده بود تا شاید در آرامش بتواند بر این بحران مرگبار غلبه کند اما همه نقشه‌های او، با آمدن روی خط برنامه نود نابود شدند. سرمربی استقلال، دوشنبه شب زیر آواری ماند که آجر به آجر آن را خودش چیده بود. او همان مردی بود که فصل گذشته به دلایلی مهدی رحمتی را کنار گذاشت و حتی نام این بازیکن را در فهرست مازاد باشگاه قرار داد اما به محض تماشای اولین لغزش سیدحسین حسینی، در یک ملاقات رستورانی با  سید آشتی کرد و اجازه داد او به جلسه‌های تمرینی و حتی ترکیب اصلی برگردد.

او تصمیم‌اش را یک بار دیگر در مورد سیدمهدی تکرار کرد اما این بار حتی شهامت بیان آن را نداشت و تصمیم گرفته بود همه چیز را به گردن هیات مدیره بیاندازد. روی خط نود، سرمربی جوان آبی‌ها حقیقت را نگفت و سیلی سختی خورد. تیر خلاص به آقای سرمربی، از اسلحه جیبی خودش شلیک شد. با جمله‌های نگفته و حقیقتی که وارونه جلوه داده بود. افتخاری، همه چیز را به آرامی پیش برد و هیچ نیازی به حضور علیمنصور روی خط نبود. او می‌توانست در یک تصمیم هوشمندانه از بحث کردن در چنین شرایطی خودداری کند اما روی خط حاضر شد تا شاید در استقلال وقت بیشتری بخرد. این، یک سقوط کامل برای علیمنصور بود. همین چند دقیقه نفرینی، او را روبروی مدیرعامل، هیات مدیره، سیدمهدی رحمتی و البته هواداران قرار داد. او روی خط، خودش را به عنوان  یک برند در فوتبال ایران معرفی می‌کرد اما در حقیقت، افکار عمومی این مربی را بازنده مناظره نود می‌دانستند.

در نظرسنجی برنامه نیز، منصوریان به عنوان مقصر اصلی فصل تلخ استقلال معرفی شد. برای مرد جوان نیمکت آبی‌ها، همین فرصت کوتاه کافی بود تا برای کشتن خودش اقدام کند. تا سلاح را روی شقیقه‌اش بگذارد و دوران مربیگری در استقلال را به پایان برساند. حتی اکر نتیجه بازی با ذوب چیزی به جز ناکامی استقلال باشد، منصوریان نمی‌تواند روی آینده حساب چندانی باز کند. چرا که او، رقم‌زننده یکی از زشت‌ترین شب‌های تاریخ استقلال است. شبی که رگه‌های شرم در آن، به زودی از حافظه هیچ هواداری پاک نخواهد شد. شب قسم. شب دروغ و شب پوزخند. شب جنایت‌آلود یک مربی، با سلاخی اعتبار خودش.

۹۵ ۸  
آی اسپورت
2017-09-19 14:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
Saees
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۱۶
بابا دمتون گرم
امروز چقد سطح مطالب بالا رفته، خب شما که اینقد خوب می نویسید، همیشه همینطوری باشید دیگه
وحید پرسپولیسی
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۲۰
فسخ زود ....... فست فود ....... تنها راههای پیش پای داش علی
رضا
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۲۲
از اول هم معلوم بود دروغ میگه دارهزمان میخره میخواست اخراج رحمتی گردن ملکی بندازه که رودست خورد
علی
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۵۲
با توجه به اینکه پرسپولیس بازی مهمی با تیم اول آسیا یعنی الهلال عربستان داشته و با شکست این تیم به فینال آسیا خواهد رسید...
این جنجال ها در مورد استقلال و کش دادن موضوع تماما برنامه ریزی شده و هدفمند است ! تا نگاه ها از این بازی ملی دور شود!
فقط تاثیر کوچک این حاشیه ها بر عملکرد بازیکنان پرسپولیس را می توانیم در نتیجه بازی پرسپولیس و پیکان مشاهده کنیم
۴ ۱
روانپزشک
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۲۴
بستری لازمی علی جان، فقط تنها نرو!
محمد
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۱۷
واقعا استقلال ذلیل شده
ذلیل ذلیل
بی آبرو
چاقوکشی و تجاوز کم بود، آبروی همدیگه رو روی آنتن مستقیم بردن
خنده های ملکی جالب بود.
۹
قشقائي
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۲۰
دري وري نوشتي استاد
۱
رضا
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۲۰
چه استقلالی و چه پرسپولیسی ، همه باید حامی تیم باشن نه فرد

حمایت بی منطق از فردیت در هر زمینه ای محکوم به شکسته

علی منصور شاید یه هوادار متعصب باشه یا یه دوره یه بازیکن ناب

اما
یه مربی فنی و بزرگ نبود
دیشب مشخص شد حتی صداقتم در وجودش کم رنگ شده

استقلال از اجرای ساده ترین اصول فنی در بازی عاجزه و قطعا سرمربی در این زمینه پاسخگو باید باشه
دیگه نمیشه هوادار و با فرافکنی گول زد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر