فهرست
تبعات یک شکست؛ پرسپولیس اعتراض رسمی می‌کند
تبعات یک شکست؛ پرسپولیس اعتراض رسمی می‌کند

تبعات یک شکست؛ پرسپولیس اعتراض رسمی می‌کند

آی اسپورت – باشگاه پرسپولیس با تهیه ویدیویی مستند، به اشتباه‌های مکرر داوری به ضرر سرخپوشان به ویژه در بازی با فولاد خوزستان اعتراض رسمی خواهد کرد. به نوشته سایت این باشگاه، در بازی با فولاد خوزستان علاوه بر تمام مسایلی که پیش از شروع بازی، برای مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر رقم زده شد تا شرایط بسیار بد و ناگواری برای اعضای تیم فوتبال پرسپولیس رقم زده شود و تمرکز و آرامش آنها را به کلی برای شروع بازی مختل کند، شاهد اشتباه‌های مکرر داوری به ضرر سرخپوشان هم بودیم که تاثیر کاملا مستقیم روی روند و نتیجه بازی داشت.

باشگاه پرسپولیس، هوادارانش و در کل جامعه منصف فوتبال ایران در سال‌های گذشته نه یک بار بلکه بارها شاهد تاثیر نهایی چنین مسایلی بر نتایج رقابت‌های لیگ بوده‌اند و قرار گرفتن مجموعه این موارد در کنار هم و تکرار آنها برای رقابت‌هایی منصفانه که از ویژگی اصلی شرایط برابر برای همه تیم‌ها برخوردار باشد، جایز نیست.

در این راستا، باشگاه پرسپولیس برای دفاع از حقوق خود، هوادارانش و فوتبال، هم زمان با پیگیری رسمی مسایل پیش آمده در پیش از بازی، نسبت به اشتباه‌های تاثیرگذار داوری بازی پرسپولیس با فولاد خوزستان نیز، در قالب نامه و فیلم مستندی که ارایه خواهد شد، اعتراض خواهد کرد.

در این بازی با توجه به نظرات کارشناسان داوری، درباری مواردی چون؛ خطای پنالتی، انصراف داور مسابقه از صدور کارت زرد دوم و عدم اخراج بازیکن حریف با توجه به خواست بازیکنان حریف و به صدا در آوردن سوت پایان مسابقه پیش از موعد قانونی بحث‌های جدی وجود دارد که باشگاه پرسپولیس، خواهان پیگیری جدی و رفع قطعی آنها از سوی مراجع مرتبط و مسوول است. 

 

 

۷ ۱۱  
آی اسپورت
2019-02-11 13:29:00
نظر دهید

۱۱ نظر
کرمانشاهی
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۳:۳۴
اصرار نکنید من قهرمانی ثانی هستم
۷
امو
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۳:۴۱
فرار به جلو جهت جلوگیری از محرومیت بدلیل زدن داور و عوامل بازی


حمله به داور کار که همیشگی دلالویچه


این حجم از ناهماهنگی دولت ناامیدی و فدراسیون لنگی باورکردنی نیست
۹
Longo kise
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۳:۴۳
نمیدونم چرا هر موقه لنگ مساوی کرد یا باخت کل لیگ به جنجال کشیده میشه و همه گناهکار میشن!! یه بار بشینین بازی هایی که لنگ توش امتیاز از دست داده رو مرور کنین و بعد از مسابقه ببینین چی شده!! کثافت کاری این باشگاه و خبرنهارهاش مشخص میشه!!
حسن
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۳:۵۶
وقتی دلال پرونده کارت به کارت تنها شش ماه محروم میشه بعد به داوری بر می گرده چه انتظاری دارید مافیا با تار و پوت این فوتبال اجین شده امثال کرمانشاهی باید سالها زندان بیفتن نه اینکه بعد از شش ماه محرومیت صوری برگردن و به معاملات کثیفشون ادامه بدن
۵
رضا
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۳:۵۸
هیچ تیمی به اندازه فولاد از داوری ضرر نکرده خوبه که نود هم نشون داد برید خجالت بکشید جنبه باخت داشته باشید .
۵
//
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۴:۱۰
امسال چون کیسه تو حذفی به درک واصل شده دارن تو لیگ به زور میکشوننش بالا. 100 میلیارد خرجش کردن و تا تونسته بازیکن گرفته و چون میدونن قاطی باقالیاست دارن این کارها رو میکنن.
۵
امید از تفت
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۴:۱۲
فقط بحث داوری نیست. کل برنامه ریزی لیگ مشکل داره. برنامه نیم فصل دوم لیگ برتر صرفاً برای قهرمان کردن سپاهان طراحی شده و این برنامه به شدت به ضرر تیمهای ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا بخصوص سایپا و ذوب اهن است. در حالی این برنامه ریزی فشرده انجام شده که تیم ملی هیچ بازی رسمی ندارد و مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا در تیرماه برگزار می شود. یعنی لیگ در 26 اردیبهشت تمام می شود و تیمهایی که در آسیا حضور دارند در صورت صعود باید بیش از یکماه بدون بازی باشند تا مرحله حذفی را برگزار کنند. تیمهای ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان باید به این برنامه فاجعه آمیز اعتراض کنند. یکی از مسئولین سازمان لیگ سوال کنه دلیل این فشردگی چیست!!!؟ لیگ دو ماه بخاطر تیم ملی و جام ملتها تعطیل بوده و نباید تاوان این موضوع را باشگاههای حاضر در لیگ قهرمانان آسیا بدهند. این موضوع در برنامه ریزی ای اف سی هم در نظر گرفته شده و بازیهای لیگ قهرمانان 2019 دیرتر برگزار میشه ولی سازمان لیگ اصرار داره مثل سال قبل بازیها را زود تموم کنه. پرسپولیس، استقلال، ذوب آهن و سایپا باید به این برنامه ریزی اعتراض کنند چون این موضوع به شدت به ضرر همه هست و مهم تر از همه دلیلی هم برای اینکار جز قهرمان کردن سپاهان و حذف کردن تیمهای ایرانی در آسیا وجود نداره
۵
کرمانشاهی کیسه کش
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۴:۵۲
تراکنش انجام شد
۵
خوزستان
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۴:۵۹
بی جنبه ها خوبه گل اول سالم بود
۵
مهران
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۸:۰۴
وقیح تر از جماعت لنگی نداریم,
پنالتی مشکوک بود درست (فقط مشکوک و نه نادرست) اعتراض بازیکن فولاد هم بیش از حد ادامه داشت,
ولی گل فولاد چی؟ جماعت لنگی اینقد وقیحن با همین تصویر ناواضح هم تشخیص دادن گل فولاد آفساید بود هم پنالتی اشتباه؟!!!! خخخ
اعتراض بین دو نیمه بیرانوند هم مثل بازیکن فولاد بود اون اخراج داشت این نه؟؟؟؟

گذشته از اون تا حالا داوری و برنامه مسابقات به نفع لنگ بود و لنگیا با یه ژست مصنوعی و احمقانه خطاب به استقلالیا میگفتن تا وقتی به همه چیز معترضید و از تیمتون حمایت نکنید هیچی نمیشید!!!
پس چی شد, با یه داوری مشکوک جیغتون در اومد که, چی شد پس ژست روشنفکریتون؟؟؟
خخخخخخخ
قربون خدا برم که ضایعتون کرد
۴
در جواب مهران پاره پوره
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۸:۳۱
ابله بی هویت که معلوم نیست طرفدار کدوم تیم پااره پوره ای هستی اول برو فیلم بازی را ببین بعد بیا زر بزن. بازیکن فولاد به طور واضح و مشخص یه بدن در آفساید بود.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر