فهرست
حسینی جلوتر از رشید برابر نساجی؟
حسینی جلوتر از رشید برابر نساجی؟

حسینی جلوتر از رشید برابر نساجی؟

آی اسپورت - بعد از اینکه محمود فکری در تصمیمی غیرمنتظره در جدال با نفت مسجدسلیمان بار دیگر به سیدحسین حسینی فرصت حضور در ترکیب اصلی استقلال را داد، به نظر می‌رسید با اشتباهی که شماره یک آبی‌ها در صحنه منجر به تک گل حریف شکل داده، بار دیگر به نیمکت منتقل شود.

رشید مظاهری که بعد از دریافت حکم مربوط به برائت از کمیته انضباطی، طی دیدارهایی که برای آبی‌پوشان به میدان رفته بود عملکرد قابل قبولی از خود به جا گذاشته و توانست به محبوبیت بین هواداران این تیم دست یابد، ناگهان پیش از بازی برابر نفت مسجدسلیمان نیمکت نشین شد. با این حال به نظر می‌رسید با این اشتباه از سوی سیدحسین حسینی او بار دیگر فرصت حضور در ترکیب تیم در جدال هفته آتی مقابل نساجی مازندران که از جهاتی برای محمود فکری با توجه به ماجرای جدایی‌اش از این تیم از اهمیت بالایی برخوردار است، را به دست بیاورد.

با این حال گفته می‌شود محمود فکری برای اینکه روحیه دروازه بان شماره یک تیمش را به او بازگرداند و شرایط را بیش از پیش برایش سخت نکند، برابر نساجی مازندران نیز قصد دارد از او در درون دروازه استفاده کند و سیدحسین حسینی بار دیگر گلر اصلی آبی‌پوشان خواهد بود. این در حالیست که طی روزهای بعد از تساوی مقابل نفت مسجدسلیمان و نیمکت نشین رشید مظاهری شایعات زیادی درباره گلر این فصل آبی‌ها و اختلاف نظر او با کادرفنی و خصوصا با محمود فکری شکل گرفته بود اما این دروازه بان که به دنبال حفظ جایگاه خود در اردوگاه تیم ملی است، هیچ واکنشی به این شایعات نداشته و همچنان در تلاش بوده با تمرکز بالا در صورتی که دوباره فرصت حضور در ترکیب اصلی را به دست آورده، بتواند نمایش امیدوارکننده‌ای را از خود به جا بگذارد.

رشید مظاهری که با داعیه حضوری فیکس در ترکیب استقلال به این تیم پیوسته، نشان می‌دهد که علیرغم شایعات و اخباری که علیه وی بعد از نیمکت نشینی برابر نفت مسجدسلیمان شکل گرفته، همچنان قصد پاسخگویی ندارد و باید دید این تمرکز او و دوری از حواشی باعث خواهد شد تا محمود فکری تصمیمی دیگری برای دروازه تیمش بگیرد و او بار دیگر به ترکیب بازگردد یا سیدحسین حسینی برای جبران اشتباه بازی قبلی و بازیابی روحیه، بار دیگر پیشاپیش دیگر بازیکنان پا به چمن خواهد گذاشت.

 

ورزش سه 

۱    
آی اسپورت
2021-01-31 22:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر