فهرست
یک احتمال جدی؛ قطبی از فولاد می‌رود
یک احتمال جدی؛ قطبی از فولاد می‌رود

یک احتمال جدی؛ قطبی از فولاد می‌رود

آی اسپورت – سرمربی تیم فولاد خوزستان بعد از یک نیم فصل نسبتا موفق در جنوب، به احتمال زیاد در فصل آینده همراه با سرخپوشان شهر اهواز نخواهد بود. قطبی که پس از پایان آخرین بازی فصل مقابل تراکتورسازی به خارج از ایران عزیمت کرده است، ممکن است در فصل آینده سرمربی فولاد نباشد، اگرچه توافقنامه اولیه فولاد و قطبی یک و نیم ساله امضا شده اما موانعی برای ادامه کار قطبی وجود دارد.

سرمربی سابق تیم ملی ایران که با حضور در فولاد شخصیت بهتری به این تیم داد و نتایج این تیم را بنابر آمار بهتر از گذشته کرد، باوجود انرژی و علاقه ای که برای بالابردن فولاد تا رده های بالاتر از رده ششم داشت، فصل را با رده هشتم تمام کرد که البته این مسئله دلایل مختلفی داشته که در نشست های مطبوعاتی مورد اعتراض قطبی نیز قرار گرفته است.

آن چه که باعث جدایی فولاد و قطبی خواهد شد، عدم توافق مالی بین باشگاه و این سرمربی سابق پرسپولیس است. قطبی در حال حاضر از کشور چین از حوزه شرق آسیا پیشنهادهایی دارد که مشغول بررسی آن هاست. باشگاه فولاد نیز که در درجه اول قصد دارد قطبی را برای ادامه همکاری راضی کند، در صورت عدم موفقیت در چانه زنی با این سرمربی به دنبال مربیان دیگری خواهد بود.

از نکونام به عنوان یکی از مهم ترین گزینه های جانشینی افشین قطبی نام برده می شود. کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران که شایعاتی درباره حضورش در تراکتورسازی نیز وجود دارد اما شاید خبر بعدی درباره او خبر متفاوتی از شایعات دو سه روز گذشته باشد!

افشین قطبی سرمربی 55 ساله که در لیگ هفتم برای اولین بار برای مربیگری به ایران آمد، در اولین فصل حضور موفق شد پرسپولیس را قهرمان لیگ برتر کند. او سپس در تیم ملی ایران حضور یافت و پس از آن به کشورهای شرق آسیا رفت و سال های نسبتا موفقیت آمیزی را در لیگ های چین، ژاپن و تایلند سپری کرد.

 

ورزش سه

     
آی اسپورت
2019-05-21 13:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر