فهرست
دکه آنلاین: در انتظار تصمیم روزبه
دکه آنلاین: در انتظار تصمیم روزبه

دکه آنلاین: در انتظار تصمیم روزبه

آی اسپورت – خبر ورزشی آخرین وضعیت روزبه چشمی و شایعه حضور او در پرسپولیس را به عنوان تیتر اصلی اش انتخاب کرده. این روزنامه از تحریف نامه فیفا به استقلال توسط فدراسیون فوتبال خبر داده و با رادوشوویچ دروازه بان دوم پرسپولیس هم مصاحبه کرده. گفتگو با رامین رضاییان هم روی جلد این روزنامه دیده می شود.

خبر ورزشی
خبر ورزشی 12 بهمن

روزنامه گل که رابطه نزدیکی با سرمربی پرسپولیس دارد با اشاره به صحبتهای دیروز برانکو درباره چشمی و اشاره او به جمله ویژه او مبنی بر اینکه روزبه قبلا از مصدومیت بازیکن با کیفیتی بوده، حضور هافبک استقلال در پرسپولیس را قطعی ندانسته. این روزنامه دو گفتگو با علیرضا بیرانوند و بازیکن افغانستانی پیکان را روی جلد برده و از احتمال محرومیت محسن فروزان و فرزاد حاتمی به خاطر صحبت درباره کمک دست های پشت پرده به قهرمانی احتمالی پرسپولیس خبر داده است.

روزنامه گل
روزنامه گل 12 بهمن

چیزی شبیه تیتر هرت تیتر عجیب روزنامه پیروزی در واکنش به اتهامات سایر باشگاهها به برانکو و تیمش در مسیر رسیدن به قهرمان لیگ است. این روزنامه نوشته پرسپولیس بیشترین ضرر را از داوری دیده اما رقبای این تیم چنین نظری ندارند. طارمی گفته که به پیشنهاد چینی ها پاسخ منفی داده است. کرار هم به سعد ناطق توصیه کرده که برای حضور در پرسپولیس تردید نداشته باشد.

روزنامه پیروزی
پیروزی 12 بهمن

چشم لیگ به ته مانده های سبد خرید استقلال تیتر گزارش همشهری ورزشی درباره شایعاتی است که از باشگاه استقلال و بازیکنان شاخص این تیم به گوش می رسد. آندو، جپاروف و روزبه چشمی شاخص ترین استقلالی هایی هستند که نمی توانند در این تیم بازی کنند و باید به تیم دیگری بروند. همشهری ورزشی خبر عجیبی از مراسم عروسی وحید امیری دارد و نوشته که بازیکن ملی پوش پرسپولیس مجبور شده 8 هزار پرس چلو ماهیچه به مهمانانش بدهد که معادل نیمی از قراردادش با پرسپولیس است! این روزنامه از قول منصوریان هم نوشته که استقلال السد را می برد و قهرمان آسیا می شود.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 12 بهمن

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2017-01-31 08:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر