فهرست
ماجراجویی تازه بولت؛ فوتبال استرالیا
ماجراجویی تازه بولت؛ فوتبال استرالیا

ماجراجویی تازه بولت؛ فوتبال استرالیا

آی اسپورت – یوسین بولت پس از به دست آوردن هشت مدال طلا از رقابت‌های المپیک در آستانه پیوستن به یکی از تیم‌های لیگ برتر استرالیاست. قهرمانی جاماییكایی كه همواره در آرزوی پیوستن به یك تیم فوتبال حرفه‌ای بود، سرانجام صبح شنبه وارد سیدنی شد تا با سه ماه تمرین آماده بستن قرارداد با تیم سنترال كاست مارینرز لیگ استرالیا شود. بولت كه هشت مدال طلای المپیك و 11 مدال قهرمانی جهان در رشته‌های 100، 200 و 100*4 متر دارد، پس از 14 ساعت پرواز از لس‌آنجلس به استرالیا رسید و در فرودگاه سیدنی مورد استقبال گروهی از طرفداران مارینرز قرار گرفت.

فصل تازه لیگ برتر فوتبال استرالیا اواخر اكتبر (اوایل پاییز) آغاز می‌شود و مدیران مارینرز امیدوارند در كمتر از سه ماه آینده سریع‌ترین مرد دنیا و تاریخ را آماده حضور در مستطیل سبز كنند. بولت در این باره به انبوه خبرنگاران حاضر در فرودگاه و اندك هواداران سرسخت مارینرز گفت: «برای آغاز تمرین روز سه‌شنبه هیجانزده‌ام و این هستم تا نشان دهم چه كارهایی از دستم برمی‌آید. من به توانایی‌هایم ایمان دارم و از فرصت استفاده خواهم كرد.»

هر چند ركورددار دوهای سرعت جهان در یكی دو روز آینده چند تمرین سبك انجام می‌دهد اما همه مشتاقانه منتظر فرارسیدن لحظه ورود او به زمین تمرین مارینرز هستند؛ آن هم درست همزمان با تولد 32 سالگی دونده‌ای كه علاقه و عشق خود را به فوتبال و توپ گرد هرگز پنهان نكرده است. بولت امیدوار بود به جمع بازیكنان تیم فوتبال بروسیا دورتموند در بوندسلیگای آلمان بود اما حالا باید به بازی در بالاترین سطح فوتبال قهرمان آسیا دل خوش كند.

۱    
آی اسپورت
2018-08-18 13:34:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر