فهرست
بهترین زمان برای برد: این چلسی مریض است!
بهترین زمان برای برد: این چلسی مریض است!

بهترین زمان برای برد: این چلسی مریض است!

آی اسپورت- چلسی را می‏‌توان در حال حاضر تیمی مجروح نامید و این بهترین موقعیت برای تیم‎ها است که از این تیم امتیاز بگیرند. این تیم حال خوبی ندارد و به نظر بعضی از بازیکنانش به دنبال بهانه‏ای هستند که بهترین بازی‎هایشان را ارائه ندهند. با این که کونته فصل گذشته دستاوردی فوق‎العاده داشت، خیلی زود انتقادهایی از او شنیده می‏‌شود، خیلی‎ها معتقدند او نمی‏‌تواند با ستاره‎ها در طولانی مدت کنار بیاید.

هرچه هست این چلسی با تیمی که فصل گذشته دیدیم و قهرمان جزیره شد تفاوت زیادی دارد. اولین تیم خوش‎شان از بین تیم‎های مدعی قهرمانی که شانس بازی کردن با این چلسی مریض را دارد تاتنهام است. این تیم باید مطمئن شود که در وبملی کار را تمام می‏‌کند و اجازه ندهد در اولین بازی فصل 3 امتیاز شیرین را از دست بدهد. 

تاتنهام این فصل شانس خوبی برای موفقیت دارد و با سرمربی موفقش توانسته اسکلت فصل قبل را تقریبا حفظ کند. تنها نگرانی از انجام بازی‎های خانگی در ومبلی است که باید به این نگرانی پایان دهند. خیلی مهم است که خوب شروع کنند چون اگر در دیدار یکشنبه شکست بخورند دوباره باید دو هفته منتظر باشند تا بتوانند ثابت کنند که در ومبلی هم می‎توانند برنده باشند. اگر موفق نباشند دوباره ادامه انتقادهای فصل گذشته است که باید تحملشان کنند. فصل گذشته به این تیم این انتقاد وارد بود که در بازی‎های بیرون از خانه نتیجه نمی‎گیرد.

در چلسی اما این روزها انرژی منفی زیادی دیده می‏‌شود. واقعا برای من باعث تعجب است که چطور این تیم در تمرینات پیش‎فصل نتوانسته به آمادگی لازم برسد. از طرفی وقتی در اروپا بازی نکنی می‎‏توانی با ترکیبی معمولی‌‏تر به کارت ادامه دهی، اما این تیم قرار است به عنوان قهرمان انگلیس در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند. پس چطور می‏‌شود در این شرایط یکی از مهم‏ترین بازیکنانت که نمانیا ماتیچ باشد را بفروشی؟

درست زمانی که باید ترکیب را تقویت می‏‌کردند خودشان خودشان را ضعیف‎تر کردند. شروعش هم از زمان تمرینات پیش‏فصل بود. در دیدار قبلی این تیم باید به خاطر قهرمانی در فصل گذشته تشویق می‎شد که در عوض هو شد و حالا کونته کسی است که باید خیلی سریع شرایط را تغییر دهد.

در چلسی همیشه به محض این که مربی‎ای قدرت پیدا می‎کند به او ضربه می‎زنند و به نظر این بار نوبت به کونته رسیده است که بعد از افسانه سال گذشته ناکام بماند. اگر تاتنهام نتواند این بازی را ببرد من متعجب خواهم شد. فصل گذشته هم آن‎ها چلسی را شکست دادند و این فصل با تیمی رو به رو هستند که در خط میانی مشکلات زیادی هم دارد.

ماتیچ و انگولو کانته تعادل خوبی به تیم می‎دادند، اما حالا این تعادل دیگر نیست و باکایوکو هم مصدوم است. از طرفی در 12 ماه گذشته تاتنهام تیمی بوده که بیشتر از همه تیم‎های دیگر برای چلسی مشکل ایجاد کرده است.

بازیکنانی مانند دله الی باید از فرصت استفاده کرده و از تجربه بازی مقابل این تیم بهره ببرند. او بازیکن با استعدادی است که می‏‌تواند هم برای تاتنهام و هم برای تیم ملی انگلیس بسیار مفید باشد. همچنین تاتنهام هری کین را هم در ترکیبش دارد و این یعنی یکی از بهترین مهاجمان انگلیس در این تیم است.

با ترکیبی که تاتنهام دارد نباید از هیچ تیمی بترسد، چه در ومبلی چه ورزشگاهی دیگر. در واقع تیم‎های دیگر مانند چلسی و آرسنال هستند که باید از همشهری‏شان بترسند.

 

۴ ۲  
آی اسپورت
2017-08-20 16:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
طرفدار شماره ۱ چلسی
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۵۱
چلسی برنده است
۲
امیرعباس
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۱۹
ستاره اصلی چلسی انتونیو کنته هست سینیور کونته تاکتیکی ترین مربی کنونی فوتبال جهانه!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر