فهرست
نسل امروز تو را به خاطر نمی‌آورد
نسل امروز تو را به خاطر نمی‌آورد

نسل امروز تو را به خاطر نمی‌آورد

آی اسپورت - نسل امروز نمی‌داند که ما برای مصدومیت تو چه خون دلها خوردیم و چقدر اکبر یوسفی را به خاطر آن خطای لعنتی نفرین کردیم و در پایان غم‌انگیزترین «استقلال-پاس» تاریخ به خاطر مصدومیت تو غمگین و سرخورده به خانه‌هایمان رفتیم.

مجید نامجومطلق یعنی ۵ مهر ۱۳۷۰، بازی رویایی قهرمان دو قاره، ایران با الجزایر و جادوی ستاره‌ای که لیاقتش بازی در یکی از پنج لیگ معتبر اروپایی بود.

۲۹ سال بعد دقیقا در همان روز، در ۵ مهر ۱۳۹۹ دوباره نگاه ما به سمت توست. به آن انگشت نشانه دست راستت که بعد از آخرین پنالتی ایران مقابل کره شمالی در فینال پکن بالایش بردی و ما اولین لذت قهرمانی ملی را تجربه کردیم.

در سالگرد بازی ایران-الجزایر منتظر پیروزی استقلال مقابل پاختاکور هستیم که شاید دست سرنوشت در روزهای پایانی این فصل پر از مصیبت و تلاطم و سختی و حادثه، یک پایان رویایی و دراماتیک رقم بزند.

در این روزگار سخت دل داده‌ایم به یک آرزو، به اینکه استقلال آخرین تیمی باشد که قطر را ترک می‌کند تا برای فینال به ورزشگاه الجنوب دوحه برگردد.

۱۸ ۲  
آی اسپورت
2020-09-25 22:59:00
نظر دهید

۲ نظر
اقلیت تاس
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹، ۰۸:۰۸
خفه بمیر کیسه کش...البته کاش شما انسانهای واقع بین و قدرشناسی بودین ولی کافیه همین نامجومطلق سرخابی این بازی حذف بشه تا حملات گرگهای رسانه ک همه میدونن جیره خوار چه کسانی هستن شروع بشه،رکود تاریخی نامجو در آسیا: صعود با یک برد
۲
pooyan
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹، ۰۸:۵۲
13 سالم بود و چقدر چقدر چقدر خشم داشتم بابت اون خطا . کلا 2 بار تو زندگیم این حد خشم از بابت یه خطا رو تجربه کردم . نامجو - فان باستن .
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر