فهرست
مسی در رختکن آنفیلد: رم نباید تکرار شود
مسی در رختکن آنفیلد: رم نباید تکرار شود

مسی در رختکن آنفیلد: رم نباید تکرار شود

آی اسپورت - ویدیوهای اخیرا منتشر شده نشان می‌دهد مسی فصل گذشته بین دو نیمه شکست 4-0 بارسا مقابل لیورپول به بازیکنان بارسا هشدار می‌دهد که نگذارند شکست سال قبل از آن مقابل رم برایشان تکرار شود. در ویدیویی که اخیرا منتشر شده لیونل مسی در حال صحبت در رختکن بارسلونا در بین دو نیمه دیدار این تیم مقابل لیورپول در نیمه‌نهایی فصل گذشته چمپیونزلیگ دیده می‌شود. مسی در این ویدیو در حال صحبت کردن با بازیکنان هم‌تیمی‌اش و روحیه دادن به آنها دیده می‌شود. مسی از بازیکنان بارسا می‌خواهد که تلاش خود را بیشتر کرده و نگذارند شکست و حذف فصل قبل از آن در مقابل رم برایشان تکرار شود.

بازیکنان بارسا در حالی نیمه اول دیدارشان به آنفیلد را به پایان برده و به رختکن رفته بودند که با گل دیووک اوریگی در نیمه اول 1-0 از حریف عقب بودند. ولی تیم ارنستو والورده در لحظاتی که مسی صحبت می‌کرد همچنان در مجموع با نتیجه 3-1 از حریف انگلیسی خود جلو بود.

در این ویدیو که اخیرا در تلویزیون راکوتن، در مستندی به نام مچ‌دِی پخش شده مسی در رختکن آنفیلد به بازیکنان بارسا می‌گوید: «یالا بچه‌ها، بیایید یک قدم دیگه برداریم. نمی‌توانیم این فرصت را از دست بدهیم. با همه وجود تلاش کنید. چیزی نمانده موفق شویم. ما نیمه دوم را قوی شروع می‌کنیم. یادتان باشد اتفاقی که در رم افتاد اشتباه ما بود نه هیچکس دیگری. نگذارید همان ماجرا دوباره تکرار شود. آن اتفاق فقط تقصیر ما بود.»

البته آنچه مسی از آن می‌ترسید و به خاطرش هشدار می‌داد دقیقا اتفاق افتاد و بارسلونا در نیمه دوم با دریافت سه گل با شکستی تحقیرآمیز از لیورپول به خانه برگشت و از رسیدن به فینال چمپیونزلیگ بازماند. 

 

 

۴    
آی اسپورت
2019-11-30 10:36:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر