فهرست
ونگر چه زمانی دوباره مربیگری می‌کند؟
ونگر چه زمانی دوباره مربیگری می‌کند؟

ونگر چه زمانی دوباره مربیگری می‌کند؟

آی اسپورت - آرسن ونگر سرمربی نام آشنای فرانسوی که ۲۲ سال هدایت آرسنال را برعهده داشت، تصمیم به جدایی از این تیم گرفت، اما حال تصمیم دارد بار دیگر به فوتبال بازگردد. بدون شک دوران درخشان ونگر در لیگ جزیره خلاصه می‌شود. مردی که روز‌های پر فراز و نشیبی را در باشگاه توپچی‌ها گذراند. وی فصل گذشته رکورد تعداد حضور در یک باشگاه را از سر الکس فرگوسن ربود. وی افتخارات بسیاری را در این باشگاه بدست آورد. وی ۳ قهرمانی در لیگ برتر انگلیس، ۴ قهرمانی جام اتحادیه انگیس و یک بار به عنوان مربی سال فرانسه کسب کرده است.

ونگر ۶۸ ساله پس از پایان ناامید کننده زمان خود در امارات، دوران حکمرانی خود را در فصل گذشته آرسنال به پایان رساند، اما احساس می‌کند دوباره انرژی گرفته و آماده است تا یک چالش جدید را بیابد. حال آرسن که تصمیم داشت چند سالی از فوتبال دور باشد اعلام کرد که دلتنگ فوتبال شده است و قصد دارد به فوتبال بازگردد. به طبع باشگاه‌هایی که قصد دارند تغییر مربی بدهند حتما نام ونگر را در بین گزینه‌های خود قرار می‌دهند.

آرسن ونگر در همین خصوص گفت: «فکر می‌کنم که در ماه ژانویه کارم را دوباره به طور رسمی از سر بگیرم. البته هنوز نمی‌دانم کجا و کدام باشگاه، اما به زودی تکلیفم مشخص خواهد شد. از ۲۲ سال حضور در آرسنال، تجارب زیادی در سطوح مختلف بدست آوردم و می‌توانم باقدرت به کارم ادامه دهم.»

۲    
آی اسپورت
2018-10-17 17:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر