فهرست
اولین تلفات در اصفهان؛ مدیر رفت، کرانچار می رود؟
اولین تلفات در اصفهان؛ مدیر رفت، کرانچار می رود؟

اولین تلفات در اصفهان؛ مدیر رفت، کرانچار می رود؟

 

آی اسپورت- محسن طاهری مدیرعامل سپاهان پس 15 ماه حضور در راس باشگاه با استعفا به دوران حضورش خاتمه داد. محسن طاهری مدیرعامل سپاهان در مهرماه سال گذشته جایگزین اصغر باقریان شد. این چهره پس از اینکه به عنوان مدیر باشگاه انتخاب شد، علیرغم مصاحبه هایی که در حمایت از ویسی انجام می داد پس از پیروزی در دربی اصفهان این مربی را از کار برکنار کرد و زلاتکو کرانچار را جایگزین او کرد. نتایج سپاهان با کرانچار در 6 دیدار پایانی لیگ شانزدهم باعث شد تا بسیاری از هواداران تیم به آینده سپاهان در لیگ هفدهم امیدوار باشند، اما علیرغم اینکه تنها  10 هفته به پایان رقابت ها باقی مانده است، سپاهان با 20 امتیاز در رتبه دوازدهم قرار گرفته و در حالی که این تیم برای قهرمانی و کسب سهمیه آسیایی بسته شده بود، حالا باید برای فرار از سقوط بجنگد. ادامه این نتایج ضعیف  شکست مقابل سپیدرود باعث شد تا استاندار اصفهان که درخواست های زیادی برای دخالت مستقیم در امور باشگاه از سوی هواداران دریافت کرده بود، در نهایت وارد عمل شود و با ارسال نامه ای رسمی دستور برکناری طاهری را صادر کند.  پس از این درخواست محسن طاهری پیش از اینکه هیئت مدیره باشگاه تشکیل جلسه دهد، خودش استعفایش را تقدیم منوچهر نیکفر کرد تا دوران حضورش در راس باشگاه خاتمه یابد. منوچهر نیکفر رییس هیات مدیره باشگاه سپاهان ضمن تایید این خبر اعلام نمود جانشین وی به زودی معرفی خواهد شد.  البته عصر روز شنبه هیئت مدیره باشگاه سپاهان تشکیل جلسه خواهد داد و ممکن است پس از محسن طاهری، زلاتکو کرانچار نیز تلفات دیگر شکست در رشت و ادامه نتایج ضعیف سپاهان باشد.  گفتنی است در شبکه های مجازی هواداران سپاهان خواهان بازگشت ساکت یا رحیمی به تیم شده اند و در این در حالی است که بازگشت ساکت اولویت بیشتری برای آنها دارد. ضمن اینکه ابرقویی نژاد رئیس هیئت فوتبال اصفهان گزینه س دیگری است که ممکن است جایگزین طاهری شود.

ورزش سه

  ۲  
آی اسپورت
2018-01-19 21:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
فرهاد
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۴۰
نابودی سپاهان دستور مستقیم بالایی ها برای راضی نگه داشتن دردونه های سرخابی بوده و است. سپاهان خاری در چشم این دو تیم بود و قهرمانی های متععد انها امان تهرانی ها را بریده بود. بعد از انکه تهمت ها و سم پاشی های مختلف با عنوان های باند اصفهانی و حمایت داوران و مسائل احمقانه مشابه نتیجه نداد مجبور شدند بطور مستقیم دستور نابودی سپاهان را صادر کنند
۲
ميلاد
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۳۵
اميدوارم چنين نباشه. توي شبهاي فوتبالي كه اين مردك مجري منفور چوپون چي داشت حكم اخراج صادر ميكرد. نميدونم چرا هرچي اشغاله ميره استخدام صدا سيما.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر