فهرست
شوخی روز؛ فتح‌اله، دوست داریم به مولا!
شوخی روز؛ فتح‌اله، دوست داریم به مولا!

شوخی روز؛ فتح‌اله، دوست داریم به مولا!

آی اسپورت - ظاهرا ادعاهای باشگاه های ایرانی درباره «ترین» بودن خودشان آن هم نه در ایران بلکه در جهان، تمام‌شدنی نیست. چند هفته پیش بود که سایت ترانسفرمارکت در خبری اعلام کرد که باشگاه تراکتور پنجمین تیم پرهوادار جهان است. البته که منظور این سایت این نبود که تراکتور پنجمین تیم پرهوادار تاریخ فوتبال از ابتدای اختراع آن تا امروز است! آن خبر فقط مربوط به چند بازی خانگی ابتدایی تیم‌های جهان بود و در جدول فقط یک بازی خانگی تراکتور مقابل پرسپولیس محاسبه شده و باعث شده بود تا این تیم به عنوان پنجمین تیم پرهوادار جهان معرفی شود. اما انتشار این آمار در رسانه‌ها باعث شد تا حتی گزارشگر شبکه استانی آذربایجان شرقی بارها به آن استناد کند و به تیم‌های دیگر فخر بفروشد. چند وقت پیش هم گابریل کالدرون در مصاحبه‌ای مدعی شد که پرسپولیس از حیث تعداد هواداران در رتبه سوم جهان قرار دارد! مشخص هم نشد که سرمربی پرسپولیس از کجا چنین نتیجه‌ای گرفته و به چه چیزی استناد کرده است! اما در آخرین اتفاق از این دست، دیروز تیتر یک روزنامه استقلال جوان این بود: «استقلال بهترین باشگاه ایران شد» ظاهرا دوستان در این روزنامه به رده بندی سایت «کلاب ورلد رنکینگ» استناد کرده‌اند و این تیتر را انتخاب کرده‌اند. البته که استقلال این روزها تیم خوبی است و شاید هم بهترین تیم ایران باشد اما این رنکینگ فقط مربوط به چند هفته اخیر است و البته مربوط به یک سایت که بر اساس مترو معیارهای خود که ممکن است کامل و دقیق هم نباشند، تیم‌های باشگاهی جهان را به صورت هفتگی رده‌بندی می‌کند. یعنی این که «استقلال بهترین باشگاه ایران شد» نه نظر کنفدراسیون فوتبال آسیاست، نه فیفا و نه حتی فدراسیون فوتبال ایران! حالا البته می‌شود این تیتر را تحمل کرد و از بزرگنمایی موجود در آن عبور کرد اما با روتیتر طنز آن چه کنیم؟ جایی که نوشته شده: «هرچند در زمان فتح‌اله‌زاده پنجاه و پنج جهان بودیم»! می‌بینید؟ یعنی دوستان، کل تیم، بازیکنان و سرمربی تیم را کنار گذاشته‌اند و نام مدیرعامل باشگاه را آورده‌اند تا این مثلا افتخار را به نام ایشان که صاحب امتیاز روزنامه هم هستند سند بزنند! یعنی به قول دوستداران‌تان: «فتح‌اله، فتح‌اله، دوست داریم به مولا!»

۱۱ ۲  
آی اسپورت
2019-11-14 01:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
کیسه کش بودن بیماریست نه جرم
پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸، ۰۲:۳۵
این که «استقلال بهترین باشگاه ایران شد» نه نظر کنفدراسیون فوتبال آسیاست، نه فیفا و نه حتی فدراسیون فوتبال ایران! حالا البته می‌شود این تیتر را تحمل کرد و از بزرگنمایی موجود در آن عبور کرد اما با روتیتر طنز آن چه کنیم؟ جایی که نوشته شده: «هرچند در زمان فتح‌اله‌زاده پنجاه و پنج جهان بودیم»! می‌بینید؟ یعنی دوستان، کل تیم، بازیکنان و سرمربی تیم را کنار گذاشته‌اند و نام مدیرعامل باشگاه را آورده‌اند تا این مثلا افتخار را به نام ایشان که صاحب امتیاز روزنامه هم هستند سند بزنند! یعنی به قول دوستداران‌تان: «فتح‌اله، فتح‌اله، دوست داریم به مولا!»
۲
کنت دراکولا
پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸، ۰۳:۳۸
کاری به اراجیف گزارشگر ابله و اشک شبکه ی استانی تبریز ندارم و همچنین کاری به چرندیات شوالیه فتح ا... زاده که بیشتر حرفهاش پامنقلی هستش و مثل نشان شوالیه اش مسخره و مضحک!!!!اما راجع به حرفهای کالدرون و اگر چیزی میگه بر اساس اماری که روزنامه ی معروف اسپانیایی به نظرم as بود که یه رای گیری کرده بود و بین تیمهای دنیا که حتی بارسا و مادرید و دورتموند و منچستر و لیورپول ووو و حتی استقلال و خیلی از باشگاههای معروف بودن و پرسپولیس تو این امار سوم شد!!!!لازم به ذکر هست اگه کالدرون میگه استنادش به همون روزنامه ی معروف اسپانیایی هست و البته به زبان اسپانیولی که کالدرون به همون زبان اشنا هستش و قبل از اومدن به ایران تو گوگل اگر اسم پرسپولیس رو سرچ میکرد این امار بالا می اومد چون بالاترین بازدید کننده رو اون روزنامه ی معروف مادریدی داره پس به اون امار درست استناد کرد.خوب این حرف کالدرون کجا مثل اراجیف گزارشگر تبریزی و چرندیات فتلا هستش که تو یه ردیف قرار میدی نویسنده ی ابله!!!!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر