فهرست
عذرخواهی شجاعی: حرفی ندارم جز شرمندگی
عذرخواهی شجاعی: حرفی ندارم جز شرمندگی

عذرخواهی شجاعی: حرفی ندارم جز شرمندگی

آی اسپورت - تیم ملی فوتبال ایران مقابل تیم ملی عراق تن به شکست دو بر یک داد و مسعود شجاعی در نیمه دوم بازی از زمین اخراج شد. بعد از پایان این دیدار انتقادات فراوانی از مسعود شجاعی صورت گرفت و خیلی‌ها به عملکرد کاپیتان ایران در بازی را عراق اعتراض کردند. شجاعی بعد از این اتفاق در صفحه اینستاگرامش پیرامون اتفاقات بازی با عراق نوشت: «همیشه در این سال‌ها که پیراهن تیم ملی را بر تن کردم نهایت تلاشم را انجام دادم که  با تمام وجود برای تیم ملی بازی کنم  که منجر به موفقیت تیم ملی شود  و باعث سربلندی شما، مردم شریف ایران و غرور خانواده و دوستانم شوم، خیلی دوست داشتم بعد از بازی پیام آور شادی باشم  و تبریک بگویم. بعد از آن اتفاق تلخ حرفی ندارم جز شرمندگى و اینکه از حضور شما هموطنان بزرگوار، هواداران، خانواده و دوستانم عذر‌خواهی کنم  چون  به خوبى می‌دانم که موفقیت و بردهاى تیم ملى چقدر در زندگى روزمره شما تاثیر گذار هست. قوی می‌مانم و تلاشم را می‌کنم که باز هم باعث افتخارتان باشم.»

۶ ۴  
آی اسپورت
2019-11-15 00:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
حمید
جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸، ۰۰:۳۶
شجاعی در دریافت کارت زرد اول مقصر بود و بی دلیل عراقی را هل داد و این کار از یک بازیکن باتجربه بعید بود ولی کارت زرد دوم یک حرکت معمولی بود و اصلا اخطار نداشت و داور اشتباه کرد و جوگیر شد. ولی مساله اینه که چرا مربی بازیکن یک اخطاره را که اخطار غیر فنی و غیر ضروری گرفته و هر لحظه احتمال قرمز گرفتنش هست چرا بموقع با یک نیروی جوان تر و جنگنده تر تعویض نکرد و تقصیر مربی از بازیکن بیشتره . ضمنا اگر ما دنبال مساوی بودیم چرا در دقیقه ۹۰ سردار را با کاوه تعویض می کنیم در حالیکه باید هافبک جنگنده یا دفاع بلند قد باید بجای سردار وارد میشد . حالا جناب وزیر لنگی که بخاطر برانکو عذر کی روش را خواست در صورت حذف از جام جهانی چه حرفی برای گفتن خواهد داشت؟
عارف
جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸، ۰۰:۳۸
خیلی پر رویی کمر تیم رو شکستی دیگه جان بچه ات برو
۵
عارف
جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸، ۰۰:۳۸
خیلی پر رویی کمر تیم رو شکستی دیگه جان بچه ات برو
۴
Milad6&4
جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸، ۰۱:۰۱
جون مادرت قوی نمان؛دست از سرتیم ملی بردار،یا همش نیمکت نشینی مثل جام ملتها و بازیهای قبل وقتی هم که بازی میکنی افتضاح!خطای منجر به گل شاهکار شجاعی بود،انقدر ضعیف بود که عملا میانه زمینو باخته بودیم.ویلموتس احمق باید بین دو نیمه تعویضش میکرد و تغییر تاکتیک میداد.
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر