فهرست
واکنش کی‌روش به ماجرای پورتو و عابدزاده
واکنش کی‌روش به ماجرای پورتو و عابدزاده

واکنش کی‌روش به ماجرای پورتو و عابدزاده

آی‌اسپورت- کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران با انتشار مطلبی در اینستاگرام خود به سرعت به دفاع از دروازه‌بان جوان تیم ملی ایران پرداخته است؛ دروازه‌بانی که به تازگی بیست و  پنجمین سال‌روز تولد خود را پشت سر گذاشته است.

کی‌روش در این مطلب می‌نویسد: «فوتبال پرتغال به نحو فزاینده‌ای با چنین مسائلی آلوده شده است. همه چیز در پشت صحنه اتفاق می‌افتد. این یک واقعیت است. من آنجا بودم و واقعا تاسف‌آور است که چنین اتفاقی برای امیر رخ داد؛ با استفاده از نام او و زیر سوال بردن حرفه‌ای‌گری و افتخاراتش. برای آنهایی که خارج از ایران امیر را نمی‌شناسند، او دروازه‌بانی است که برای تیم ملی بازی می‌کند و امروز ۲۵ ساله شده است. متاسفانه به خاطر روز تولدش نیست که بقیه در موردش صحبت می‌کنند. به هر حال، امیر همیشه افتخاراتش را خواهد داشت و آنهایی که این لجن‌زار را ایجاد می‌کنند، خودشان در آن خواهند افتاد. تولدت مبارک امیر.»

 

 

به گزارش شگفت‌انگیز روزنامه اِبولا، امیر عابدزاده به‌عنوان وجه‌المصالحه بین دو باشگاه پورتو و ماریتیمو، هدف پیکان این خبر واقع شده و جالب اینکه در همان خبر اولیه نیز اعلام شده که عابدزاده نسبت به خبر ۲۰۰ هزار یورویی باشگاه پورتو واکنش منفی نشان داده اما نکته اینجاست که او به طور کلی هر گونه تماس  مشکوک از طرف باشگاه پورتو را تکذیب کرده است.

عابدزاده که در دومین سال حضورش در لیگ پرتغال به تیم ملی ایران دعوت شده و قصد دارد به مانند پدر نامدارش، یک دروازه‌بان قابل تکیه در تیم ملی فوتبال ایران باشد، حمایت کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران را پشت سر خود دارد.

 

ورزش سه

۴۳    
آی اسپورت
2018-04-26 23:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر