فهرست
توفیق اجباری برای پرسپولیس؟
توفیق اجباری برای پرسپولیس؟

توفیق اجباری برای پرسپولیس؟

آی‌اسپورت- خبر غيرمنتظره براي پرسپوليسي‌ها، جدي بودن مصدوميت فرشاد احمدزاده و غيبت طولاني‌مدت اين بازيكن است. به اين ترتيب مهره مورد علاقه برانكو احتمالا چيزي حدود يك ماه‌ونيم از ميادين دور خواهد بود و بازي برگشت با الهلال و نيز داربي تهران را از دست مي‌دهد. در اين شرايط قطعا مهم‌ترين سوالي كه به وجود مي‌آيد، شرايط پرسپوليس بدون احمدزاده است و اينكه كدام بازيكن جاي خالي او را پر مي‌كند. به نظر مي‌رسد جواب اين سوال، زياد هم سخت نباشد؛ چه اينكه در حال حاضر بشار رسن عراقي با كيفيتي بالا نيمكت‌نشين است و شايد غيبت احمدزاده سرانجام باعث شود او به تركيب اصلي راه بيابد. رسن در طول اين فصل فقط يك بار در بازي با پيكان فيكس بوده و در ساير مسابقات به عنوان بازيكن تعويضي به ميدان رفته است. هافبك جوان و عراقي پرسپوليس معمولا هر بار براي اين تيم بازي كرده نشان داده كيفيت خوبي دارد. به اين ترتيب حالا يك توفيق اجباري پيدا شده تا رسن بتواند در تركيب اصلي جا بيفتد. البته همه اينها منوط به آن است كه برانكو در غياب احمدزاده نخواهد از دو هافبك دفاعي همزمان استفاده كند؛ كاري كه اين مربي در ديدار با استقلال خوزستان انجام داد و زوج ربيع‌خواه و كاميابي‌نيا را به طور همزمان به ميدان فرستاد. در اين صورت بخت ربيع‌خواه يا نوراللهي براي جايگزيني با احمدزاده بيشتر خواهد بود.

ماجراي سروش- مسلمان تكرار نشود

شايد تنها نگراني در مورد فيكس شدن بشار رسن در پرسپوليس مربوط به هم‌پوشاني وظايف و محدوده بازي او با محسن مسلمان باشد. پيش‌تر اين مشكل در زمان حضور سروش رفيعي در پرسپوليس اتفاق افتاد؛ جايي كه به ناچار پست مسلمان تغيير كرد و او از اين مساله راضي نبود. با اين وجود بعيد است كار رسن و مسلمان ربط چنداني به هم داشته باشد. هافبك عراقي قدرت بازي در دو سمت خط مياني را دارد و برانكو براي جا دادن او در تركيب اصلي، نيازي به تغيير پست مسلمان نخواهد داشت. در اين شرايط بازي با الهلال مي‌تواند اولين آزمون بشار در تركيب اصلي باشد و بايد ديد او چه عملكردي ارايه خواهد داد؟

بانک ورزش

۴۴ ۳  
آی اسپورت
2017-10-17 01:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
موراتا
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۰۱:۱۴
رسن علیرغم محسنات فراوان جنگندگی فرشاد رو نداره به نظرم نعمتب بهتر جای خالی فرشاد رو پر میکنه
۱
تیم شانزدهم جدول با دو گل زده در هفت بازی
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۰۱:۲۶
ششتقلالی بسازیم دو هفته دیگه اون سرش ناپیدا :))))
۳
یاشار تبریزلی
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۰۷:۴۵
شک نکنید برانکو در این بازی هم ترمز دستی! تیم یعنی ربیع خواه را در زمین فیکس میزاره....تا سرعت تیم نصف بشه و سرعت تیم حریف دو برابر!
ولی عشق برانکو تو زمین براش دلبری کنه!
خخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر