فهرست
جلد جنجالی گل: کی روش دیکتاتور و ترامپ شد!
جلد جنجالی گل: کی روش دیکتاتور و ترامپ شد!

جلد جنجالی گل: کی روش دیکتاتور و ترامپ شد!

آی اسپورت – کارلوس کی روش روزهای سختی را در ایران سپری می کند. سرمربی تیم ملی به خاطر ادامه لجبازی هایش با پرسپولیس و برانکو نه تنها محبوبیتش در بین برخی از هواداران پرسپولیس را از دست داده بلکه حالا رسانه ها هم دیگر مثل سابق از او حمایت نمی کنند.
بعد از آنکه روز یکشنبه، روزنامه شوت ورزشی در واکنش به تهدید کی روش مبنی بر دعوت نکردن بازیکنان پرسپولیس به تیم ملی، با انتشار تصویر سرمربی تیم ملی از تیتر لات بازی درباره کار مرد خوش تیپ پرتغالی استفاده کرد حالا نوبت به روزنامه گل – روزنامه ای که رابطه خوبی با برانکو  دارد – رسیده که لقب جدیدی به سرمربی تیم ملی بدهد.

روزنامه گل
روزنامه گل 19 بهمن

این روزنامه با میکس تصویر کی روش و دونالد ترامپ رئیس جمهور جنجالی امریکا، به سرمربی تیم ملی لقب کی رامپ داده و نوشته: دیکتاتورهای نسل امروز هم رای دارند هم محبوبیت. قطعا کی روش جلد این روزنامه را خواهد دید و باید در انتظار واکنش او و همچنین فدراسیون فوتبال نسبت به این جلد جنجالی باشیم.

۵ ۱  
آی اسپورت
2017-02-07 08:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امیرحسین
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۲۲
باز دارید شیطنت میکنید: روزنامه ای که رابطه خوبی با برانکو داره؟! کیروش اینقدر بد عمل کرده که دیگه طرفداری برای خودش نذاشته! (البته به جز خانم اشک ریز!!!!) لازم نیست حتما پرسپولیسی یا طرفدار برانکو باشی.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر