فهرست
پرسپولیس، لوزی یا واید؟ با کدام ابزار؟
پرسپولیس، لوزی یا واید؟ با کدام ابزار؟

پرسپولیس، لوزی یا واید؟ با کدام ابزار؟

آی‌اسپورت- برانکو ایوانکوویچ در بازی رفت مقابل الهلال از چینش همیشگی 2-4-4 لوزی همیشگی استفاده کرد. چینشی که از زمان حضورش در پرسپولیس در بیشتر بازی‌های مورد استفاده او بوده. نمایش ضعیف محسن ربیع‌خواه به عنوان هافبک دفاعی این چینش که جای کمال کامیابی‌نیای محروم را گرفته بود و فضای زیادی که شکل بازی پرسپولیس در اختیار بازیکنان تهاجمی پرسپولیس قرار داده بود احتمالا باعث تغییراتی در تیم برانکو خواهد شد.

بعید است برانکو بازیکن محبوب‌اش، محسن ربیع‌خواه را از ترکیب تیم بیرون بگذارد اما جای بازی او این بار متفاوت خواهد بود و او احتمالا جای یک بازیکن محروم دیگر را پر می‌کند. حسین ماهینی در بازی با الهلال غایب خواهد بود و برانکو دو گزینه برای جانشین او در دفاع چپ دارد. محسن ربیع‌خواه و شایان مصلح که دومی هم در بازی رفت عملکرد خوبی نداشت و احتمال بازی کردن‌اش کمتر از ربیع‌خواه است.

به این ترتیب اگر برانکو هم بخواهد چینش تیم‌اش را تغییر دهد و هم ربیع‌خواه را به پست بازی گذشته‌اش در دفاع چپ برگرداند کامیابی‌نیا و نورالهی دو بازیکن اصلی‌اش در هافبک دفاعی خواهند بود. به این ترتیب چینش بازیکنان پرسپولیس در زمین بازی هم به 2-4-4 واید تغییر خواهد کرد.

۱۲ ۲  
آی اسپورت
2017-10-16 15:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
عمر الخریبین
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۰۵
فقط دایره
عمر عبدالرحمن
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۳۴
فقط غار علیصدر از نوع الاستقلال مخصوصا مقابل العین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر