فهرست
دلسوزی فدراسیون برای مارکار
دلسوزی فدراسیون برای مارکار

دلسوزی فدراسیون برای مارکار

آی اسپورت- مارکار آقاجانیان یکی از دستیاران ایرانی کی روش در سال  بود که دیگر در کادر فنی این مربی پرتغالی جایی ندارد!

 گویا مارکار آقاجانیان و جواد نکونام اصلا دوست ندارند به خاطر این رفتار کی روش از او انتقاد کنند. شاید به این خاطر که دوست دارند دوباره به تیم ملی برگردند و شاید به این خاطر که تیم ملی دو بازی حساس و سرنوشت ساز پیش رو دارد و صحبت های آنها می تواند آرامش تیم ملی را بگیرد که به نظر می رسد موضوع اولی بیشتر صادق باشد.

امروز در یک حرکت جالب سایت فدراسیون فوتبال مصاحبه ای از مارکار آقاجانیان منتشر کرده که در آن فقط در مورد موفقیت تیم ملی و کی روش صحبت کرده و اصلا اشاره ای به کنار گذاشتن خود از سوی کی روش نداشته. به نظر می رسد فدراسیون فوتبال در حال زمینه سازی برای بازگرداندن دستیاران اخراجی کی روش به تمرینات تیم ملی است و تنظیم مصاحبه مارکار آقاجانیان در همین راستا بوده است. به واقع تنظیم این مصاحبه و بارگذاری آن از روی دلسوزی بوده و نه چیز دیگری!

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-03-19 16:57:00
نظر دهید

۱ نظر
Irani
يكشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵، ۱۷:۳۰

آقای نویسنده به خدای احد و واحد تو یه مریض وطن فروش بیشتر نیستی که فقط دوست داری کیروش شکست بخوره که آدم مورد نظرت بیاد سر کار! وگر نه اینجوری برای تیم ملی حاشیه درست نمیکردی! میگن خان بخشیده ! نوکر نمیبخشه! این دو تا بدبخت خودشون هیچی نگفتن امثال تو آدم بیمار میاین این مزخرف ها رو مینویسین! اون هم دقیقا دم مسابقه تیم ملی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر