فهرست
ایرانگردی که لیگ را نمی بیند!
ایرانگردی که لیگ را نمی بیند!

ایرانگردی که لیگ را نمی بیند!

آی اسپورت – کی‌روش با وجود مقبولیت بالایش نزد فوتبال‌دوستان ایرانی به ندرت در ورزشگاه‌های ایران حاضر شده و بازی‌های لیگ را تماشا کرده و اگر بخواهیم به آن‌ها اشاره کنیم به اندازه تعداد انگشتان دست نمی‌شود. البته این بدان معنا نیست که سرمربی تیم ملی به شهرهای مختلف ایران سفر نکرده که اتفاقا از این حیث می‌توان گفت کی‌روش ایرانگردی را خوب بلد است. او در 6 سالی که در ایران حضور دارد سفرهای زیادی را به تنهایی یا همراه خانواده‌اش به شهرهای مختلف ایران انجام داده که می‌توان به حضور او در یزد، اصفهان، کاشان، شیراز، بابلسر، مشهد و تبریز اشاره کرد اما از این سفرها شاید فقط 2 سفر کاری و مربوط به مسئولیت او در تیم ملی ایران است.

کی‌روش در تمام این سال‌ها فقط در اصفهان 2 بازی لیگ را تماشا کرده که مربوط به دیدار سپاهان با صبای قم و پرسپولیس می‌شود و باقی سفرهای او به شهرهای مختلف ایران برای تماشای بازی‌های لیگ نبوده است. او حتی در سفری که سال گذشته به تبریز داشت برای دیدن امکانات فوتبالی این شهر به آنجا سفر کرده بود نه تماشای دیدار تراکتورسازی، ماشین‌سازی و گسترش فولاد! کی‌روش در حالی از حضور در شهرهای مختلف برای تماشای بازی‌های لیگ امتناع می‌کند که طبق بندی از قراردادش با فدراسیون فوتبال او به نوعی وظیفه استعدادیابی برای فوتبال ایران را هم بر عهده دارد و این امر میسر نمی‌شود مگر این‌که سرمربی تیم ملی به خوبی و با دقت لیگ و تیم‌های پایه را رصد کند اتفاقی که تقریبا رخ نداده است!

 

خراسان ورزشی

 

 

۱۰ ۷  
آی اسپورت
2018-02-12 09:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
کی روش امیر کبیر
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۴۹
کی روش دو بار ایرانو با اقتدار به جام جهانی برد.....کره چهارم جام جهانی که اسپانیا و ایتالیا باسابقه را حذف کرد توسط کیروش شده زنگ تفریح ایران.. با کمترین امکانات بیشترین کارایی ممکنو داشته... فقط یه عده حسود و باند باز شدن دشمنش و سنگ اندازی میکنن.. بعد جام جهانی کی روش میره و احتمالا برانکو میاد بعد میفهمین کی روش کی بود و چکار کرد..بعد که پشیمانی سودی نداره ...امیر کبیر میره و میرزا آقاخان نوری میاد
۸ ۲
آرش
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۲۸
حاجی میگم چطوره فدراسیون یه بازی برگزار کنه با مجارستان، تیم قبراق و چالاکی بودن در عهد خان‌بابا‌خان جهانبانی، بزنیم با امیر کیروش کبیر بپکونیمشون، بعدشم دست در دست هم نهیم به مهر دارالفنونی کنیم آباد
حرف حساب
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۵۳
همین امیرکبیر شما کوته فکرها داره برای یک ماه حضور در ایران حقوق یک سال بهریتن مربیان دنیا رو میگیره و به سادگی و بلاهت من و شما میخنده! انشالله زودتر بره پی کارش این جهانگرد موزامبیکی و ابرانکو هم نمیاد به تیم ملی تا شما حسودها حسرت افت پرسپولیس رو به گور ببرید!
علیرضا
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۱۲
حضور نیافتن فیزیکی در استادیوم های زوار در رفته و بدون استاندارد به معنای ندیدن لیگ ایران و زیر نظر نداشتن استعداد ها نیست، این را بارها کی روش ثابت کرده. این وظیفه را کی روش به دستیاران خود واگذار کرده و خود در آکادمی و از روی گزارش های گردواوری شده هر هفته به رصد این استعدادها در لیگ برتر می پردازد.
۴
&
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۱۱
قبلا این شائبه مطرح بود که کیروش از پروازهای داخلی میترسه خداروشکر که پول های گزاف و میلیاردی اون بانک! ترس کیروش رو از پروازهای داخلی ریخت
محمد
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۳۶
کاش تعصب اینقدر چشممون رو کور نکنه که 2 بار به جام جهانی رفتن رو اینقدر بزرگ کنیم
جام جهانی که با همین برانکو که نصف ادعای ایشون رفتیم
باخت از مکزیک و پرتغال اون موقع و مساوی با یه تیم آفریقایی با برانکو فاجعه بود و کاری کردند که دیگه ایران برنگشت
ولی باخت به بوسنی و آرژانتین و مساوی با نیجریه نتیجه عالی کیروش بود
من منکر زحمت کیروش نیستم ، ولی اینقدر کار بزرگی برای ما نکرده که بخوایم اینجوری قدر دانش باشیم و حضور تو جلسات بانکی به جای حضور توی ورزشگاه رو منطقی بدونیم
اصلا لیگ ایران هنوز توی زمین خاکی برگذار میشه ، مگه زمانی که کیروش به ایران اومد روی زمین مخمل بازی میکردند ؟
چی از این بدتر که استعدادهایی مثل قائدی و محمد انصاری و ... توسط ایشون دیده نشدن تا اینکه باشگاه ها پیدا کردن
چطور ایشون میتونه بره همه کشور ها که بازیکن پیدا کنه ، ولی همین ورزشگاه آزادی خودمون یا نقش جهان و ... رو زورش میاد که بره ؟
اینقدر دونبال بت ساختن از کیروش نباشیم !
آنتی شومن
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۵۵
کو چشم بینا؟؟؟ همه خودشونرو به کوری زدند! کلا دو ماه از سال ایرانه اون دو ماه رو هم پی گردش و سفرهای اسپانسری و تبلیغاتی هست! دم فدراسیون گرم!! آقای تاج آقای ساکت کلاهتون رو بندازید بالاتر! ای ول به غیرتتون!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر