فهرست
کی‌روش به خاطر خانواده سرمربی افریقا می‌شود؟
کی‌روش به خاطر خانواده سرمربی افریقا می‌شود؟

کی‌روش به خاطر خانواده سرمربی افریقا می‌شود؟

آی اسپورت-  در رسانه های افریقایی هم خبرنگارانی وجود دارند که می توان به آنها لقب کی روشی پور! داد چرا که یک سایت انگلیسی زبان افریقایی علاقه زیادی دارد تا سرمربی تیم ملی ایران روی نیمکت تیم ملی افریقای جنوبی بنشیند. در شرایطی که رئیس فدراسیون فوتبال در تازه ترین اظهار نظرش مدعی شده که با کارلوس کی روش برای ادامه همکاری به توافق رسیده اما سایت sport24 در گزارشی احتمال جدایی کی روش از ایران و حضور او در افریقای جنوبی را بعید ندانسته است.

سی لرمان نویسنده این گزارش با بررسی آخرین وضعیت تیم ملی افریقای جنوبی بعد از اخراج سرمربی سابقش و بازیهای این تیم در مرحله انتخابی جام جهانی شروع کرده و بعد سراغ اصل مطلب رفته. اینکه کی روش گزینه سرمربیگری تیم ملی افریقای جنوبی است و اگر چه مسئولان فدراسیون فوتبال ایران علاقه ای به از دست دادن این مربی پرتغالی ندارند اما کی روش اگر بخواهد افریقای جنوبی را برای دومین بار به جام جهانی برساند، می تواند روی قطع همکاری اش با تیم ملی ایران پافشاری کند.

این سایت نوشته که کی روش هنوز تکلیفش را به طور قطعی مشخص نکرده و اگر چه شانس رسیدن ایران به جام جهانی به مراتب بیشتر از افریقای جنوبی است اما اگر کی روش بخواهد در کشور دیگری ( شما بخوانید افریقای جنوبی) مشغول به کار شود، زیاد به این مساله فکر نخواهد کرد. نکته کلیدی در این ماجرا اقامت خانواده کی روش در افریقای جنوبی است( مادر، دختر و نوه های سرمربی تیم ملی ایران در افریقای جنوبی زندگی می کنند) که باعث می شود کی روش دوست داشته باشد برای دومین بار روی نیمکت تیم ملی این کشور بنشیند.

نویسنده sport24 البته موانع رسیدن کی روش به نیمکت افریقای جنوبی را هم در مطلبش آورده. یکی نامشخص بودن برنامه مسئولان فدراسیون فوتبال این کشور برای انتخاب مربی جدیدشان و دیگری مشکلات قانونی فدراسیون فوتبال افریقای جنوبی با ماشابا سرمربی سابق تیم ملی است که باعث شده این مساله به دادگاه کشیده شود و اولین جلسه رسیدگی به پرونده اختلاف ماشابا با فدراسیون فوتبال افریقای جنوبی 7 فوریه - 19 بهمن – برگزار شود.

 

روزنامه هفت صبح

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-01-29 08:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
بی طرف
يكشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۴۷
ایران برای کی روش مثل بهشت می مونه هر جای دیگه ای اگر این بیانیه ها رو می داد حتما جریمش می کردن تا جایگاهش رو فراموش نکنه.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر