فهرست
نوازی: حمیداوی چیزی از فوتبال نمی‌داند
نوازی: حمیداوی چیزی از فوتبال نمی‌داند

نوازی: حمیداوی چیزی از فوتبال نمی‌داند

آی اسپورت – مربی تیم فوتبال شهرخودرو پس از شکست تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی با اشاره به این که بر اثر یک اشتباه فردی گل دوم را دریافت کردیم و توانستیم در ادامه گل اول را بزنیم، اظهار کرد: متاسفانه زمان فرصت نداد و از داوران و فدراسیون فوتبال به دلیل عملکرد ضعیف داوران گله داریم و متاسفانه از داروان جوان و ناشناخته برای دیدار حساسی مانند ذوب آهن و شهر خودرو استفاده می کنند. فدراسیون فوتبال صرفا برای استتقلال و پرسپولیس وقت می گذارد.

وی ادامه داد: می‌توانستیم در این دیدار وقت اضافه بیش‌تری داشته باشیم، تیم ما تلاش کرد اما آرامش نداشتیم و بعد از هر برد اتفاقات عجیب و غریبی در مدیریت تیم رخ می دهد.

مربی تیم فوتبال شهرخودرو با بیان این که حمیداوی هیچ چیز از فوتبال نمی‌داند، تصریح کرد: اگر وی برای این تیم، کادر فنی بازیکنان آن فوتبالی تصمیم‌گیری می کرد چرا در خانه و در تهران نشسته و برای تیم هزینه‌ای نمی‌کند؟ از وی بپرسید پول هتل و هواپیما را چه کسی داده که نشسته است در خانه‌اش در تهران و برای تیم تصمیم‌گیری می کنید؟ مگر خانه خاله است؟ به بازیکن می‌گوید  بیا در تهران رضایت نامه‌ات را بگیر؟

نوازی با اشاره به این که تیم خوبی داریم و جوانگرایی کردیم اما شانس ما این گونه بود که مدیریت باشگاه عملکرد ضعیفی داشته باشد، اظهار کرد: قشنگ نیست که به زمین بازی می‌رویم و یک مرتبه اسم تیم عوض می‌شود، حال تیم ما یک هفته خوب است و دو هفته بد هستیم، متاسفانه حمیداوی نه تیم را واگذار و نه خرج می کند و این گونه با تصمیمات غلط کار پیش نمی‌رود.

۱    
آی اسپورت
2021-03-11 22:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر