فهرست
روسیه ۳-۱ مصر؛ جادوی میزبانی، خداحافظی با صلاح؟
روسیه ۳-۱ مصر؛ جادوی میزبانی، خداحافظی با صلاح؟

روسیه ۳-۱ مصر؛ جادوی میزبانی، خداحافظی با صلاح؟

آی‌اسپورت- اشتباه فتحی باعث شد روسیه میزبان جلو بیفتد و شیرازه مصر با همین گل از هم پاشید، چریشف و ژیوبا هم سنگینی شکست را بیشتر کردند.

ترکیب دو تیم برای این مسابقه به شرح زیر است:

روسیه: آکنفیف، فرناندز، کوتپف، ایگناشویچ، ژیرکوف، گازینسکی، زوبنین، سمدوف، گلووین، چریشف، ژیوبا

مصر: الشنوی، فتحی، عبدالشافی، گبر،حجازی، ال‌ننی، حامد، ال سید، صلاح، ترزگه، محسن

نیمه اول مسابقه خیلی پرهیجان آغاز و دنبال نشد، اگرچه سرعت بازی خیلی هم پایین نبود ولی کمتر شاهد فرصت های گلزنی روی دروازه ها بودیم و شاید تنها موقعیت مهم مسابقه تا اواسط نیمه اول، ضربه ترزگه بود که او در باز کردن دروازه حریف بدشانس بود.

 یکی دیگر از معدود فرصت های نیمه اول هم نصیب مصر شد که صلاح از نزدیکی های خط محوطه جریمه دروازه حریف را هدف گرفت ولی ضربه وی از کنار دروازه راهی اوت شد. به این ترتیب نیمه نخست بازی روسیه - مصر که جذاب هم از آب در نیامد، با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

اما در ابتدای نیمه دوم، روسیه که خیلی هم مستحق برتری در مسابقه نبود، به گل اول دست یافت. شوت نه چندان خطرناک زوبنین از پشت محوطه با دخالت فتحی همراه شد توپ کاملاً منحرف شد و به دروازه خودی رفت تا بازی ۱-۰ شود. این پنجمین گل به خودی جام ۲۰۱۸ است.

اما این گل برای مصر خیلی گران تمام شد، بعد از این گل بود که شیرازه تیم کوپر از هم پاشید و تا دقیقه ۶۲ بود که روسیه بازی را ۳-۰ کرد. دقیقه ۵۹ ابتدا چریشف بود که روی پاس خوب فرناندز با یک ضربه تمام کننده عالی بازی را ۲-۰ کرد.

سه دقیقه بعد ضربه دیگری وارد شد، این بار حرکت عالی ژبوبا، روسیه را به گل رساند. کنترل توپ عالی این مهاجم با ضربه دقیق وی همراه شد و در دقیقه ۶۲، اختلاف به سه گل رسید.

مصر که چیزی برای از دست دادن نداشت، بعد از گل سوم میزبان، جلو کشید و در دقیقه ۷۳ به گل اول خود در جام ۲۱ رسید. در دقیقه ۷۲ بود که نفوذ صلاح به سمت دفاع حریف با خطای بازیکن روسیه همراه شد، داور ابتدا ضربه آزاد اعلام کرد ولی بعد به کمک VAR، تصمیمش را عوض کرد و نقطه پنالتی را نشان داد، صلاح پشت توپ ایستاد و یکی از گل های خورده را جبران کرد و سجده شکر به جا آورد.

 

بعد از این گل، مصر تلاش کرد تا به گل بعدی برسد ولی خیلی در خلق موقعیت موفق نبود، چند بار با شوت های از راه دور شانس خود را امتحان کردند که به نتیجه خاصی نرسید و در نهایت مصر دومین شکست خود را در جام پذیرفت.

روسیه با کسب دومین بردش در جام، ۶ امتیازی شد و حالا یک قدم تا صعود فاصله دارد.

 

نود

     
آی اسپورت
2018-06-20 00:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر