فهرست
کی‌روش؛ مردی که هرگز تیمش را رها نکرد
کی‌روش؛ مردی که هرگز تیمش را رها نکرد

کی‌روش؛ مردی که هرگز تیمش را رها نکرد

آی اسپورت - ما تهمت‌های زیادی را شنیدیم و تحمل کردیم؛ درست از همان روز اول که از تیم ملی حمایت کردیم و همان شیوه و روش همیشگی را در پیش گرفتیم.

تیم ملی خط قرمز ما بوده، هست و خواهد بود و خوشبختانه تعداد زیادی از مخاطبان را کنار خود یافتیم. چنان که گفتیم، افترا و تهمت‌های زیادی را شنیدیم و دم نزدیم تا این که همه چیز را به گذشت زمان ارجاع دادیم.

باید در انتظار یک اتفاق ویژه می‌ماندیم تا به خیلی ها ثابت شود، آنچه در تیم ملی پیش از این فریاد زده می‌شد، فقط بحث اسکناس و دلار نبود، فقط زمین چمن و مرکز ملی فوتبال نبود؛ تجهیزات و امکاناتی که برایش حرص و جوش خورده می‌شد قرار نبود از ایران خارج شود. آن همه جا و جنجال فقط به یک دلیل بود؛ اعتلای فوتبال ایران...

مهمتر از همه اما حضور قاطعانه مردی کنار فوتبال ایران و مردم بود که با تمام ناملایمت‌ها ساخت؛ دعوا هم کرد اما سرانجام با همه چیز کنار آمد. برای بچه‌هایش پدری کرد. تیم ملی را منسجم و یکدست ساخت و همه چیز تحت کنترل او بود.

هرگز ندیدیم که با همه اختلاف‌نظرها و حتی نیت شوم آنهایی که قلب تیم ملی را نشانه رفته بودند، برای لحظه‌ای دست از کار بکشد. ناجوانمردانه است ننویسیم آنچه پیش از این در فوتبال ما اتفاق افتاد، امروز به مثابه خواب و رویاست.

دوست داریم خدمت شما عرض کنیم که مطالبات و قراردادهای مربیان خارجی را هم می‌فهمیم و هم حس و حال آنها را درک می‌کنیم. چیزی است که در قرارداد آمده و باید به تمام تبصره‌هایش وفادار بود اما ما به یاد نداریم پدر تیم ملی، ناغافل بچه‌هایش را ترک کند. به خاطر نداریم که مردم و هواداران فوتبال را از یاد ببرد. ما همیشه با یک خوی مبارزه‌طلبانه مانوس بودیم که باید برای این فوتبال تا سر حد توان کوشش کرد.

حتی اگر در برهه‌ای از زمان بداخلاق شد و از کوره در رفت، برای پسرانش سنگ تمام گذاشت، برای پول‌های نگرفته دبه نکرد و خشم فروخورده‌اش را در جایی دیگر خالی کرد. او فریاد زد، در راهروهای فدراسیون فوتبال درگیر شد اما تیمش را رها نکرد...

 

خبر ورزشی

 

۴۱ ۵  
آی اسپورت
2019-12-17 16:30:00
نظر دهید

۵ نظر
alisin
سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸، ۱۸:۱۶
اینا ازت حامله هستن برگرد
۳
Fem
سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸، ۱۸:۱۸
قراداد ال اشپورت و بازی های دوستانه خاصی که انتخاب می شد رو فراموش کردی .
۲
آرش
سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۲۸
باز تقی به توقی خورد سر و کله جیره خواران کیروش پرست پیدا شد. آن هم در خبر ورزشی ارگان رسمی ذوب شدگان در کیروش!
۴
محسن
سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۵۵
چونی کپی کیروشه منتهی شارلاتان تر، موذی تر و آب زیرکاه تر
هر دو روی موج پوپولیستی عوام را فریب دادن و کارها را پیش می برند منتها حمایت و پشتیبانی تمام ارکان نظام برای بدست آوردن دل چونی حتی برای کیروش قفله:))))

نکته مهمتر اینکه چونی مودب و اخلاق مداره برخلاف شخصیت کولی و جنجالی و حسود کیروش
۲
حبیب
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸، ۰۷:۵۶
با یادآوری این خصوصیات کی روش میفهمیم که ویلموتس چه کلاه گشادی بود بر سر تیم ملی . این پول حرام ۵۰ میلیاردی که برای برد کامبوج و هنگ کنگ به جیب این شیاد رفت از نبوغ وزیر ورزش و تاج حکایت داره . واقعا کی رو با کی عوض کردیم؟
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر