فهرست
عکس روز:‌سه چهارم شجاع
عکس روز:‌سه چهارم شجاع

عکس روز:‌سه چهارم شجاع

آی‌اسپورت- سه كلين شيت در چهار مسابقه. خط دفاعي پرسپوليس در غياب سيدجلال حسيني، نمره قبولي گرفته است. آن‌ها فصل را با مسابقه سوپرجام در برابر نفت تهران آغاز كردند و اين جدال را بدون گل خورده به پايان رساندند. فولادخوزستان، اولين حريف ليگ برتري پرسپوليس بود كه نتوانست دروازه اين تيم را باز كند. طلسم دروازه پرسپوليس در برابر تراكتورسازي شكست اما يك هفته بعد، ماموريت گلزني به قرمزها در نفت تهران با شكست روبرو شد. در همه اين 4 مسابقه، شجاع خليل‌زاده مهره ثابت قرمزها بوده است. او در كنار محمد انصاري، زوج موفقي در قلب دفاع پرسپوليس ساخته تا جاي خالي سيدجلال در تيم چندان احساس نشود.

شروع خوب شجاع، با گلزني به فولاد كامل شده اما اين بازيكن هنوز با تعريف يك مدافع استاندارد و بي‌نقص، فاصله دارد. دستپاچگي شجاع در چند صحنه از نبرد پرسپوليس با نفت، انكارنشدني به نظر مي‌رسيد. او چند بار با دفع توپ‌هاي نامناسب، مالكيت بازي را از پرسپوليس گرفت و به نفت سپرد تا نشان بدهد هنوز نتوانسته تسلط صد در صدي بر اوضاع پيدا كند. بزرگ‌ترين اشتباه خليل‌زاده، در هفته دوم ليگ روبروي تراكتورسازي شكل گرفت. توپي كه اين مدافع لو داده بود، با ضربه فرزاد حاتمي به گل تبديل شد تا شجاع تاوان سختي براي اشتباه اول پرداخته باشد. شجاع در سه چهارم نمايش‌هايش براي پرسپوليس در بسته‌ماندن دروازه سهم داشته اما همان يك اشتباه بزرگ، براي باقي‌ماندن ترديدها درباره او كفايت مي‌كنند.

۷ ۳  
آی اسپورت
2017-08-12 16:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
منتقد
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۱۴
اگه فاکتورهای نویسنده رو کامل رعایت میکرد که ایران بازی ن میکرد. میرفت چلسی. مرد حسابی کدوم دفاع تو ایران به چابکی شجاع هست.
شاهین
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۳۴
چرا شجاع خلیل زاده به پرسپولیس آمد؟؟
برانکو مدافعی می خواهد که سرزن باشد و توپها را دفع کند و گاهی اوقات جلو برود و ضربه سر بزند.
از همه مهمتر او مدافعی می خواهد که بازی سازی کند و قدرت حمل توپ داشته باشد
شجاع و منتظری و انصاری بنظر سه دفاعی هستند که این کار را به نحو احسن انجام می دهند...
شجاع اگر سوتی های فاجعه بار نداد و گاهی اوقات تمرکز بیشتری داشته باشد یکی از بهترین های لیگ خواهد بود قطعن.
موراتا
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۱۳
به خاطر اشتباه بازی قبل استرس داشت کم کم راه می افته و ان شاالله بهترین دفاع وسط ایران میشه
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر