فهرست
تکذیب یک خبر؛ صلاح درگیر نشد
تکذیب یک خبر؛ صلاح درگیر نشد

تکذیب یک خبر؛ صلاح درگیر نشد

آی اسپورت – تیم مصر با وجود محمدصلاح اولین تیمی بود که ازحضور در مرحله بعدی رقابت های جام جهانی حذف شد. مصر بعد از شکست برابر اروگوئه در بازی اول شب گذشته با سه گل مغلوب روسیه شد و حتی تک گل ستاره بزرگش از روی نقطه پنالتی نیز نتوانست باعث نجات این تیم از حذف شود. با این اوصاف در پایان این بازی و حذف مصر شایعه شد که بین محمد صلاح و مدیرتیم ملی مصر درگیری به وجود آمده است. البته فدراسیون فوتبال مصر با انتشار بیانیه ای این اتفاق را تکذیب کرد و لهیته مدیر تیم ملی فوتبال مصر نیز که گفته می شود او با محمد صلاح درگیر شده چنین موضوعی را کاملا رد کرد.

مدیرتیم ملی مصر در گفت و گو با روزنامه های مصری گفت:« اختلافی بین من و محمدصلاح وجود ندارد اما همیشه بعد از شکست شایعات به وجود می آیند. اما بعد از باخت به روسیه هنوز هیچ صحبتی انجام نشده و همه هنوز در شوک این شکست غیرمنتظره و از دست رفتن شانس صعود هستند. ما در این دوره به اندازه کافی تلاش کردیم که وضعیت تیم را کنترل کنیم اما در نهایت از نظر نتیجه موفق نبودیم.»

این در حالی است که محمدصلاح ستاره بزرگ تیم ملی مصر هنوز هیچ صحبتی بعد از شکست برابر روسیه و حذف از مرحله بعدی انجام نداده است. از طرفی اما رسانه های مصری علت درگیری میان صلاح و مدیرتیم ملی مصر را مساله اسکان تیم در هتلی در سن پترزبورگ می دانند که مشکلات این دو از آن به وجود آمده و باعث درگیری شده است.

     
آی اسپورت
2018-06-20 14:39:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر