فهرست
دلایل جدید پرسپولیسی‌ها: مخالف با دربی
دلایل جدید پرسپولیسی‌ها: مخالف با دربی

دلایل جدید پرسپولیسی‌ها: مخالف با دربی

آی اسپورت – از اردوی اوکراین خبر می‌رسد تک تک بازیکنان پرسپولیس از اینکه باید در یک دیدار دوستانه آن هم در کشور آلمان به مصاف استقلال بروند، شاکی و ناراضی هستند. دلیل نارضایتی سرخپوشان هم چند مبحث متفاوت است.  

اول اینکه وقتی بحث دربی به میان می‌آید، هواداران انتظار کسب پیروزی را دارند و این در حالی است که اگر پرسپولیس بخواهد در آن دربی با تمام قدرت بازی کند، امکان دارد بازیکنانش مصدوم شوند و دیدارهای حساس برابر الاهلی عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را از دست بدهند. به هر حال این تیم به تازگی از فصل بدنسازی خارج شده و حداقل 10 روز برای ریکاوری و رسیدن به شرایط بازی زمان نیاز دارد.  

دوم اینکه سرخپوشان باید در سوپرجام به دیدار نفت تهران بروند. این بازی برای باشگاه نه تنها یک فینال است و قهرمانی در پی دارد بلکه می‌تواند قبل از شروع فصل، روحیه تیمی را بالا ببرد و بازیکنان و هواداران یک جشن درست و حسابی بگیرند.  

در وهله سوم، بازیکنان پرسپولیس اعتقاد دارند پس از حضور در اردوی دو هفته‌ای اوکراین، حسابی دلتنگ خانواده‌شان شده‌اند به خصوص که تعداد زیادی از بازیکنان پرسپولیس متاهل هستند و به تازگی صاحب فرزند شده‌اند که در این شرایط، دلتنگی‌شان صد برابر می‌شود.

با این شرایط، پرسپولیسی‌ها هیچ تمایلی برای حضور در دربی ندارند چون بهره‌ای از این بازی نمی‌برند. حالا بگذریم از این ماجرا که بازیکنان پرسپولیس می‌گویند هنوز به خاطر بدقولی‌های اسپانسر، از فصل قبل‌شان طلبکار هستند و دلیلی ندارد در این شرایط به خاطر این اسپانسر، بازی کنند آن هم بازی دوستانه که باید در آلمان برگزار شود. به هر حال سرخپوشان ترجیح می‌دهند به جای درآمدزایی که وظیفه مدیران باشگاه است، به دیدار نفت تهران بروند و در واقع قهرمانی را فدای پول نکنند.

 

خبر ورزشی

۹ ۶  
آی اسپورت
2017-07-15 12:40:00
نظر دهید

۶ نظر
ara
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۲:۵۵
بازیكنا چیكارن كه ناراضی هستن؟!! دارن فصلی یكی دو میلیارد میگیرن كه بازی كنن! چرا انقد غیر حرفه‌ای هستن بازیكنا ایرانی...
۷
متخصص آسیا هستیم
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۲:۵۷
طبیعی است پرسپولیس نخواهد بازی کند. این بازی با برنامه ریزی پرسپولیس تداخل دارد، سفر خارجی و احتمال مصدومیت و لغو سوپرجام در حالی که ده روز دیگر لیگ آغاز میشه و این قطعن تفاوت داره با تیمی که نه خریدهای هدفمندی داشته است و نه استراتژی درستی در پیش رو دارد و هوادارانش اینقدر عذاب کشیده اند که تنها دلخوشی ۵ سال اخیرشان بردن با اختلاف یک گل اخیر دربی است...
برای درک شرایط نابسامان استقلال و شرایط روحی بد هواداران اندک این تیم به ادبیات و کلام آنان توجه کنید؛ سرشار از کینه و عقده حقارت و توهین به سرور همیشگی شان پرسپولیس
تاج اسیا
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۷:۰۶
خوشم میاد با این همه ادعا حسابی ترسیدید خخخخخ
۲
کاج صغیر آسیا
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۲
چهارتایی نشی :)))))
تاج اسیا
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۰۱:۱۷
یارو از ترسش میگه بازی نمیکنم اونوقت میگه چهارتایی نشی خخخخخخ دست خودش نیست .... دیگه
۱
&
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۴:۴۸
این بازی فقط و فقط به خاطر تیم شش تا خورده استقلال داره برگزار میشه چون داره موعد چک های بی محل پندار و دوستان سرمیرسه
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر