فهرست
دلیل مصاحبه عجیب منتظری چه بود؟
دلیل مصاحبه عجیب منتظری چه بود؟

دلیل مصاحبه عجیب منتظری چه بود؟

آی اسپورت - بعد از بازی استقلال برابر سپیدرود پژمان منتظری به شخص جوانی اشاره می‌کند که کم برای استقلال دردسرساز نشده و با نزدیک شدن به آدم‌ها در استقلال برای این تیم حاشیه می‌سازد. اما آن شخص کیست؟ از حضور این فرد و نزدیک شدنش به استقلال به حدود یک دهه می‌گذرد. شروع فعالیت او در استقلال هم تا حدودی با حضور واعظ آشتیانی در این باشگاه استارت خورد. فرد جوان طی همه این سال‌ها سعی کرده خود را به مسئولان باشگاه استقلال نزدیک کرده و در تصمیم‌گیری‌های این تیم نقش داشته باشد. در رابطه با او می‌گویند «م. ب» در استقلال با همه هست و با هیچ کسی هم نیست.

وی در فاصله‌های زمانی مختلف با افرادی مثل قلعه‌نویی، مجیدی و رحمتی ارتباط خوبی داشته و حتی با برخی از بازیکنان استقلال هم فعالیت اقتصادی دارد. با همه این‌ها خیلی ها نزدیک شدن او به استقلال را آغازی برای به حاشیه رفتن این تیم می‌دانند. «م.ب» چند سال پیش به واسطه‌سن کمی که داشت لقب بچه را هم در بین استقلالی‌های مغضوب به خودش اختصاص داده بود تا پیروز قربانی که آن روزها به واسطه دخالت‌های بیجا او در استقلال، تصمیم به جدایی از تیمش گرفت اشاره‌ای به بچه کرده و بگوید خیلی از مشکلات استقلال زیر نظر این بچه است.

اما داستان پژمان منتظری ...

پژمان منتظری بعد از بازی با سپیدرود اشاره به نزدیک شدن این فرد به باشگاه استقلال و نسبت به این موضوع ابراز نگرانی کرد. اما اصل ماجرا چه بود؟ «م.ب» که از دوستان رحمتی هم است وقتی متوجه می‌شود که احتمالا نام رحمتی در لیست خروج استقلال است می‌گوید باید منتظری را هم در لیست خروج قرار دهند. همین حرف‌های شخص جوان به گوش مدافع استقلال می‌رسد و نسبت به دخالت‌های بیجا او در تیمش ابراز نگرانی می‌کند.

به هر حال این شخص در تصمیمات باشگاه استقلال طی این سال‌ها نقش داشته و دخالت‌های او با اعتراض استقلالی‌های زیادی همراه شده است. در مورد او می‌گویند که به برخی از مسئولین وزارت ورزش وصل است و به واسطه ارتباط‌هایی که دارد، در کارهای استقلال دخالت می‌کند.

او این روزها هم خود را به مدیریت باشگاه استقلال نزدیک کرده و رفت و آمد مجددش در استقلال آغاز شده‌. اتفاقی که خیلی از استقلالی‌ها را نگران کرده است و با واکنش‌های زیادی در فضای مجازی از سوی هواداران استقلال همراه شده است. به هر حال با توجه به حواشی موجود از «م.ب» باید دید باشگاه استقلال تا کی با او مدارا می‌کند؟

بانک ورزش

۷ ۱  
آی اسپورت
2019-05-19 19:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
کنت دراکولا
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۱:۲۹
مینوسی قشنگ بنویس!!الان نوشتی به بعضی مسعولین وزارت وصل هست کیسه ها بازهم ای داد ای فغان گویان میان وسط که چرا نشستین وزارت داره تیم ما رو خراب میکنه وووو اخه خبرنابکار بنویس که رفیق جینگ فرهادمجیدی هم هستش بنویس که از بزرگ تا کوچیک کیسه اتو داره و جرات برخورد باهاش ندارن و اگه کوچکترین حرفی بزنن پروندشون رو میشه مجیدی و رحمتی و منصوریان وقلعه نوعی ووو جرات ندارن اسمشو ببرن چون پرونده داره از همشون.کیسه لجن.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر