فهرست
ابهام روز؛ ماشین‌سازی در لیگ برتر یا لیگ یک؟
ابهام روز؛ ماشین‌سازی در لیگ برتر یا لیگ یک؟

ابهام روز؛ ماشین‌سازی در لیگ برتر یا لیگ یک؟

آی اسپورت – 3 هفته از آغاز فصل جدید لیگ برتر ایران می‌گذرد. چند روز قبل از شروع این مسابقات امتیاز باشگاه گسترش فولاد تبریز به ماشین‌‎سازی واگذار شد و مسئولان باشگاه اعلام کردند که این تیم در لیگ برتر با نام ماشین‌سازی شهریار تبریز حاضر خواهد شد. صدا و سیما هم در هنگام بازی‌های این تیم، نام ماشین‌سازی را در بالای صفحه درج می‌کند. اما مشکل این جاست که در لیگ یک هم تیمی به نام ماشین‌سازی تبریز وجود دارد که اتفاقا همین حالا در اولین بازی خود به مصاف تیم بادران رفته است. سازمان لیگ هم در برنامه رسمی این مسابقات نام ماشین‌سازی را ثبت می‌کند! شاید فقط در فوتبال ایران است که دو تیم با یک نام در دو سطح مختلف حضور دارند و هیچ کسی هم نیست که تکلیف را مشخص کند.

نکته جالب این که سایت رسمی باشگاه گسترش فولاد اخبار این تیم را با اسامی مختلفی پوشش می‌دهد. در این سایت، در جدول رده‎بندی لیگ برتر نام گسترش فولاد در رده دهم دیده می‌شود اما در اخبار مربوط به تیم از نام ماشین‌سازی استفاده می‌شود! بد نیست مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ مشخص و اعلام کنند که اگر نام تیم دهم لیگ برتر ماشین‌سازی است پس تیمی که همین حالا در حال بازی مقابل بادران در لیگ یک است چه تیمی است!

 

 

۱ ۳  
آی اسپورت
2018-08-11 18:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
ارمان
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۴۲
دیشب ( جمعه ) در برنامه شبهای فوتبالی ، رسول خطیبی در این باره صحبت کرد.. ظاهرن ماشین سازی در لیگ برتر هست و گسترش فولادی که در لیگ برتر بود به نام بانی گستر به ارومیه منتقل شده
۲
فرهاد
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۴۳
دوستانی که یادتون میاد زمان قبل از انقلاب تاج ، دیهیم و افسر همگی از یک خط مشی استفاده میکردن و در مواقع ضروری شروع به تبانی میکردن تا تاج رو قهرمان کنن . حالا اسمها عوض شده . تاج شده استقلال ،دیهیم شده تراکتور ، افسر شده گسترش فولاد و گسترش فولاد شده ماشین سازی . !!!!! . زنوزی خان هم معرکه گیر و از حول حلیم تو دیگ و چند تیم رو پول میده . تیم نگاهی هم به ارباب و معشوقش استقلال داره . شاید استقلال رو با دکل گمشده معاوضه کنه و معروفتر از قبل . فعلا کسی هم کنترل نمی کنه تا وقتش .
۶ ۱
ساسان
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۵۵
شما تحقیق کن چطور تیم دسته سومی پرسپولیس بدون صعود کردن سال 49 اومده سطح اول فوتبال ایران
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر