فهرست
واکنش لیونگ‌برگ به جنجال دوباره مسوت اوزیل
واکنش لیونگ‌برگ به جنجال دوباره مسوت اوزیل

واکنش لیونگ‌برگ به جنجال دوباره مسوت اوزیل

آی اسپورت – مسوت اوزیل ستاره آرسنال که در دوران سرمربی سابق این تیم اونای امری به ندرت به میدان فرستاده می‌شد دیشب در دیدار توپچی‌ها مقابل منچسترسیتی از آغاز به میدان رفته بود ولی زمانی که لیونگ‌برگ مربی موقت آرسنال تصمیم به تعویض او گرفت، اوزیل که هواداران آرسنال در حال هو کردن او بودند واکنشی جنجالی نشان داد که بار دیگر او را خبرساز کرد.

درحالیکه اوزیل در حوالی دقیقه شصت بازی از سوی لیونگ‌برگ تعویض شد هواداران آرسنال که در سکوهای ورزشگاه امارات حضور داشتند نشان دادند که از او و عملکردش به هیچ وجه راضی نیستند. اوزیل با قیافه ناراحت و قدم‌های سنگین درحالی که در حال ترک زمین بود نسبت به آنها حرکتی نشان داد که بی‌احترامی به آنها تعبیر شده است.

در پایان بازی، فردی لیونگ‌برگ با سوالهای متعددی درباره ماجرای اوزیل در آن شب روبرو شده بود که در پاسخ گفت:" من مسوت را تعویض کردم چون می‌خواستم انرژی بیشتری به تیم تزریق کنم. اینکه مسوت چه واکنشی نشان داده به او ربط دارد و ما بعدا به این موضوع خواهیم پراخت. من هر روز اینجا هستم و با تیم کار می‌کنم ولی البته ما می‌خواهیم بازیکنان‌مان به شکل درست رفتار کنند".

     
آی اسپورت
2019-12-16 12:22:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر