فهرست
بونوچی، انتقام میلان از یووه
بونوچی، انتقام میلان از یووه

بونوچی، انتقام میلان از یووه

آی اسپورت- بدون شک انتقال بونوچی از یووه به میلان بزرگ‏ترین انتقال فصل نقل و انتقالات تابستانی امسال است، چرا که او یکی از بهترین مدافعان دنیا است که بازی‎سازی را هم به خوبی انجام می‌دهد. حتی شاید بتوان به راحتی ادعا کرد که او بهترین دفاع میانی دنیا است.

این که بعد از 6 قهرمانی پشت سر هم یووه در سری آ او تصمیم گرفته این تیم را ترک کند واقعا عجیب است، اما عجیب‎تر این است که برای مقصد آینده میلان را انتخاب کرده است. البته که روسونری اخیرا سرمایه‌گذاری خوبی کرده و نشان داده می‌خواهد در سری آ با تیم‎های بزرگ رقابت کند. در 4 فصل گذشته این تیم به ترتیب هشتم، دهم، هفتم و ششم شده است.

اما مالک جدید چینی پول خوبی به باشگاه آورده و توانسته بازیکنانی مانند آندره سیلوا، ریکاردو رودریگس، متیو موساچو و هاکان کالهانوگلو را بخرد. البته این‎ها بزرگ‎ترین خریدها بوده‌اند و پیش از آن هم بازیکنانی دیگر به تیم اضافه شده‌‎اند. حالا وینچنزو مونتلا برخی از آینده‎دارترین بازیکنان ایتالیا را دارد و می‎خواهد با آن‌ها تیم را از نو بسازد.

همچنین خرید بونوچی توسط میلان به نوعی انتقام از یوونتوس به خاطر خریدن آندرا پیرلو بود که در سال 2011 اتفاق افتاد. از زمانی که پیرلو راهی تورین شد تیم کونته توانست موفقیت‎های زیادی کسب کند و در واقع دوران سلطه یووه به سری آ آغاز شد.

خیلی‎ها معتقدند از زمان جدایی پیرلو از یووه این بونوچی بوده که نقش او را به عهده گرفته و بازی‎سازی تیمش را البته به شکلی دیگر انجام می‎دهد، آن هم از پستی متفاوت. او کاری سخت‎تر از کار پیرلو انجام می‎دهد، یا باید از خط دفاعی بازی‌سازی کند یا گاهی پیشروی کند و تا میانه زمین پیش برود تا برای هم‎تیمی‎هایش موقعیت ایجاد کند.

در میلان اما 6 سال از فروش پیرلو می‌گذرد و بعد از از دست دادن بازی‎سازشان، به نظر این بار آن‎ها بودند که توانستند از یووه انتقام بگیرند و یکی از بازیکنان کلیدی این تیم را از آن‌ها جدا کنند.

 

۴    
آی اسپورت
2017-07-15 19:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر