فهرست
آخرین اخبار درباره جانشن توشاک در تبریز
آخرین اخبار درباره جانشن توشاک در تبریز

آخرین اخبار درباره جانشن توشاک در تبریز

آی‌اسپورت- باشگاه تراکتورسازی تبریز پس از جدایی جان توشاک به دنبال انتخاب سرمربی جدید این تیم است. مالک باشگاه تراکتورسازی تبریز در گفت‌وگو با برنامه نود اعلام کرد که سرمربی آینده نیز به احتمال فراوان خارجی خواهد بود که بر همین اساس گمانه‌زنی‌هایی در خصوص گزینه‌های مطرح شده به گوش رسید.

زنوزی در نظر دارد تا سرمربی بزرگ خارجی دیگری را به استخدام این تیم در بیاورد که بر همین اساس به احتمال فراوان باید منتظر حضور مربی کارنامه داری در تبریز باشیم.

شنیده‌ها از مطرح شدن نام مربیانی همچون اسون گوران اریکسون، الکساندر نوری، تونی اولیویرا و زیکو به عنوان گزینه‌های سرمربیگری تیم تراکتورسازی تبریز حکایت دارد که البته به صورت رسمی تایید نشده است. مالک باشگاه تراکتورسازی به زودی گزینه‌های مد نظر خود را به هیات مدیره اعلام خواهد کرد.

محمد تقوی در حال حاضر به عنوان سرمربی موقت این تیم انتخاب شده است و تمرینات زیر نظر این مربی ادامه دارد تا تراکتورسازی در هفته هفتم لیگ برتر در خانه پدیده به میدان برود.

این مربی که سابقه حضور در تیم پدیده به عنوان مدیر فنی را در کارنامه خود دارد، باید در آزمون سخت مقابل صدرنشین رقابت‌های لیگ برتر شاگردانش را روانه مسابقه کند که البته بعید نیست تا این مربی با ثبت عمل‌کرد مناسب بتواند به عنوان سرمربی کار خود را ادامه بدهد. 

کاظم محمودی یکی دیگر از دستیاران جان توشاک در تمرینات روز های اخیر نماینده تبریز حضور ندارد که به نظر می‌رسد جدایی یا ادامه حضور این مربی نیز به زودی مشخص خواهد شد. 

دور از انتظار نیست که مربی داخلی نیز سرمربیگری این تیم را بر عهده بگیرد که روز های آینده سرنوشت سرمربیگری نماینده تبریز مشخص خواهد شد.

تیم تراکتور سازی تبریز در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر بازیکنان بزرگی را جذب کرده است که نشان دهنده سرمایه‌گذاری زیاد این باشگاه است. تراکتورسازی در حال حاضر با ۹ امتیاز در جایگاه ششم جدول رده‌بندی  لیگ برتر قرار دارد.

 

نود

۳    
آی اسپورت
2018-09-20 00:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر