فهرست
نکته آماری؛ پرسپولیس تنها تیم بدون شکست لیگ بیستم
نکته آماری؛ پرسپولیس تنها تیم بدون شکست لیگ بیستم

نکته آماری؛ پرسپولیس تنها تیم بدون شکست لیگ بیستم

آی اسپورت - تیم فوتبال پرسپولیس در حالی برابر شاگردان وحید فاضلی در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به نتیجه تساوی یک بر یک دست یافت که در پایان نیمه نخست با تک گل مجتبی بیژن از این تیم عقب افتادند. شاگردان یحیی گل محمدی در نیمه دوم بازی بهتری را به نسبت نیمه اول ارائه دادند و بارها دروازه تیم فوتبال نساجی را با خطر مواجه کردند که سرانجام روی شوت زیبای سیامک نعمتی به گل تساوی رسیدند.

هر چند پرسپولیسی ها این فرصت را داشتند تا باز هم روی ضربه نعمتی به گل دوم برسند اما شوت این بازیکن با برخورد به تیرک دروازه به بیرون رفت تا بازی در پایان با همان نتیجه یک بر یک به پایان برسد. با کسب این نتیجه شاگردان یحیی گل محمدی همچنان در لیگ بیستم شکست ناپذیر ماند. آن ها در حال حاضر تنها تیمی هستند که در لیگ بیستم برابر تیمی شکست نخورده اند و حالا با ادامه این روند، فرصت این را خواهند داشت که با انجام بازی های معوقه به صدر جدول برگردند.

نکته جالب در پایان این بازی هت تریک قرمزها در کسب نتایج تساوی یک بر یک برابر تیم نساجی بود که در هر سه بازی که پرسپولیس برابر این تیم در قائمشهر انجام داده بازی با نتیجه مشابه به پایان رسیده است و البته طلسم شکست ناپذیری این تیم هم در قائمشهر همچنان پابرجا ماند.

۴ ۱  
آی اسپورت
2020-12-25 19:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
شنبه ۶ دی ۱۳۹۹، ۰۹:۴۷
شیر است البته بدون var
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر