فهرست
پرسپولیس – استوکس؛ ۲۴ ساعت تا پایان برزخ!
پرسپولیس – استوکس؛ ۲۴ ساعت تا پایان برزخ!

پرسپولیس – استوکس؛ ۲۴ ساعت تا پایان برزخ!

آی اسپورت - مسوولان پرسپولیس در آخرین تلاش خود در نقل و انتقالات زمستانی در شرایطی آنتونی استوکس را مورد هدف قرار داده‌اند که مهاجم ایرلندی سابق تراکتور بعد از سه روز از موعد اعلام حضور در دبی، اکنون چهارمین روز بلاتکلیفی خود را بعد از انجام توافقات اولیه با این تیم را پشت سر می‌گذارد. آنتونی استوکس که در صورت حضور در پرسپولیس می‌تواند بزرگترین ضعف سرخپوشان را در خط هجومی برطرف کند و آنها را امیدوار به درخشش در لیگ قهرمانان آسیا کند، در شرایطی که توافقات نهایی با امیر حسینی به عنوان نماینده باشگاه پرسپولیس و همچنین ارسلان مرتاض ایجنت ایرانی را صورت داده اما طی 48 ساعت اخیر همچنان شرایط حضور و عقد قرارداد رسمی وی صورت نگرفته است.

در این رابطه علیرغم صحبت‌های زیادی که صورت گرفته و طرف ایرانی از شرایط عقد قرارداد و بندهای جاری شده رضایت کامل دارد، اما هنوز موفق به انجام روند نهایی قرارداد نشده‌اند و پیش پرداخت مربوطه به حساب این بازیکن واریز نشده است. باشگاه اما برای پرداخت این موضوع به مشکل ترانسفر ارز بر خورده است. ارسلان مرتاض با فراهم ساختن شرایطی مناسب به سود باشگاه پرسپولیس در راستای پیش پرداخت، حذف پاداش‌ها و ... مقدمات این انتقال را به خوبی فراهم آورده و در سمت دیگر اما باشگاه شرایط نهایی برای رسمی شدن این موضوع را فراهم سازد.

باشگاه طی مذاکرات صورت گرفته اعلام کرده با فراهم کردن منابع مالی ریالی در انتظار تبدیل آن به ارز است و این در حالیست که البته وکلای خارجی استوکس اعلام کرده‌اند برای این موضوع تا ۲۴ ساعت آینده به باشگاه فرصت خواهند داد و در صورتی که روند این مذاکره به سمت مثبت پیش نرود، آنها دبی را ترک خواهند کرد تا پرسپولیس از دستیابی به یکی از اصلی‌ترین اهداف نقل و انتقالاتی خود ناکام بماند. باید دید در فرصت کوتاه باقیمانده تا پایان مهلت اعلام شده از سوی آنتونی استوکس، باشگاه پرسپولیس قادر خواهد بود این مشکل را برطرف کند و در آستانه بازی با تراکتور، مهاجم سابق تبریزی‌ها را به تهران بکشاند یا خیر.

ورزش ۳

  ۱  
آی اسپورت
2020-01-24 23:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محمد
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸، ۰۱:۵۶
لعنت به همه سایتها روزنامه ها ووو عوامل اونها . شماهای که جیر و مواجب گیر این دوتا تیم حروم خور بیت المال خور هستین و مزدتونم از همون دست درازی این دزدها به کیسه بیت المال داده میشه همین بازیکن سال پیش بازیکن تراکتور بود چرا در موردش اینقدر تیتر نزدین ؟؟؟ الان همجا شد استوک استوک ووو انشاالله با اون اخلاق گندش گند خواهد زد به تیم بیت المال خور
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر