فهرست
تفاوت قرمزها؛ کمال و کیانی
تفاوت قرمزها؛ کمال و کیانی

تفاوت قرمزها؛ کمال و کیانی

آی‌اسپورت- پرسپولیس در روزی که تراکتور نصفه و نیمه‌ای را مقابل خود می‌دید شکست سختی را به تیم قلعه‌نویی وارد کرد. اصلی‌ترین بازیکنی که تراکتورسازان از غیبت او ضربه بزرگی خوردند مهدی کیانی بود. کاپیتان اول تبریزی‌ها که یک هافبک دفاعی سخت‌کوش است و در تخریب بازی حریف مهارت ویژه‌ای دارد، به علت محرومیت در بازی با پرسپولیس حاضر نبود. آن هم در شرایطی که کمال کامیابی‌نیا، همتای او در جمع قرمزهای تهران یکی از بهترین روزهایش را سپری کرد و اجازه کمترین خودنمایی به هافبک‌های هجومی تراکتور نداد.

شاید مهمترین تفاوت بازی امروز هم بود و نبود هافبک‌های دفاعی دو تیم بود. کیانی ستاره بی‌چون و چرای تراکتور طی بازی‌های اخیر بوده و در روزهای نه چندان درخشان تراکتور در خط حمله، اجازه قدرت‌نمایی به خط هجومی تیم‌های حریف را هم نمی‌داده. آخرین حضور کیانی در ورزشگاه آزادی در بازی با استقلال با درخشش خیره کننده او همراه بود و سه امتیازی که به کارنامه تراکتور اضافه شد؛ اما در روز غیبت او، باز هم خط حمله تراکتور -مثل دیگر بازی‌های نیم فصل دوم- ضعیف عمل کرد و این بار، کسی نبود که جای خالی او را یک گام جلوتر از خط دفاع پر کند. وظیفه‌ای که کامیابی‌نیا در تیم رقیب، عالی انجام داد و اجازه نداد کرار، نوری، ابراهیمی و ادینیو روز درخشانی داشته باشند.

۱۰ ۱۰  
آی اسپورت
2017-02-05 22:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
تقی
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۵۴
مسئله فراتر از این حرف ها است بازی ایران پوریان را با دقت نگاه کنید کاملا مشخصه که مصدومه و حتی توان پرتاب اوت را هم نداره اما بناچار در ترکیبه من تو عمرم یاد ندارم چنین حالتی را تراکتور دقیقا 7 محروم و 3 مصدوم داشت یادش بخیر استقلال به فینال لیگ 73 مقابل سایپا رسیده بود با 3 محروم و مغلوب سایپا گمنام شد پرسپولیس هم 4 محروم داشت اما از بازی مقابل کشاورز انصراف داد (بهمن 1373)
۸
ای اسپورت
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۱۰
حکم پماد موضعی داره برای اهالی آی اسپورت
محسن
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۲۴
پس دم داور بازی قبلی تراکتور گرم.او بهتر از همه تراکتور را از کار انداخته!!!!
۵
تراختور یاردیمی
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۴۳
البته به این توضیحات فوق اضافه کنم که ای کاش فقط کیانی غایب میبود؛ که ما بجزء کیانی خالد شفیعی دفاع محکم مهدی شریفی حمله جانشین و همچنین کل خریدهای جدید ینی امید عالیشاه، احمد نورالهی، هاشم بیکزاده و سجاد شهباززاده رو هم نداشتیم. که تک تک این بازیکنان می توانستند در روزی که مصدومانمان به زور بازی کردند عصای دست سرمربی باشند. خلاصه من فک میکنم فدراسیون نشینان از همون بازی قبلی ینی بازی با ماشین سازی کاری کردند که ما رو به شکست در این میدان بکشانند که این کارو هم کردند. و در نهایت من این برد رو به کل فدراسیون تبریک میگم.
۹ ۴
No One
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۳۵
بعدش اگه وقت کردی برو بشین تو یخچال !
۶
سید
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۳۸
همش بهونس‌نمیتونین فوتبال بازی کنین
۴
تراختور یاردیمی
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۳۸
شما تصور کنید همش بهونه است؛ ولی خدایی اگه این همه محروم و مصدوم که به درخواست سرمربیشون بازی کردن پرسپولیس میداشت چه حالی میشد؟!! البته در بحث خرید غیرقانونی بازیکنان جدید هم عرض کنم مگه باشگاه تراکتور علم و غیب داشت که بداند از خرید محرومه؟! تازه اگر خریده پس چطور کارت بازیشون صادر شده؟! لذا اینها نشان میده فدراسیون نقشه های شومی برای تراکتور داشته که برای مثال کسر 8 امتیاز یکی از این نقشه ها بود؛ و محرومیت هفت بازیکنش در فینال حساس لیگ در مرحله بعدی بوده. اگه فدراسیون رو راست بود رک و راست میگفت شما از خرید بازیکن محرومید تا سرمربی تیم هم به جای صرف هزینه و وقتش برای خرید بازیکنان اصالتا پرسپولیسی سراغ پایه های تیم خودش میرفت که همه ی هواداران تراکتورم به این مساله بیشتر راضیند تا خرید از باشگاه رقیب. و سوال آخرم این هست که چرا داور در بازی قبلی تراکتور با ماشین سازی به طور خودجوش درست رفته سراغ دوکارته های ما آن هم در قلب دفاع (شفیعی) و قلب هافبک (کیانی) ما! و میدانسته که بجای اینها بنگر و نوری که خودشون پرسپولیسی اند بازی خواهند کرد! امیدوارم که من در محاسباتم اشتباه کرده باشم؛ ولی این سوالات و امثال آنها هیچگاه از ذهن مردم آذربایجان خارج نخواهد شد "چه بابهانه چه بی بهانه!"
۷
فرداد
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۴۷
برادر عزيز
اين موضوع علم غيب نميخواست، دانش مديريتى و البته دانستن زبان انگليسى و يك وكيل بين المللي ميخواست كه نه تنها تراكتور سازي نداره بقيه باشگاهها و فدراسيون هم نداره، من از طرفدارن خوب تراكتور ميخوام به باشگاهشون معترض بشن كه ديگه تكرار نشه
بقيه بحث ها سوتفاهم هستش،
خودم به عنوان يك پرسپوليسي مطمئنم اگه تراكتور همه داشته هاش رو ميداشت نتيجه بازي اين نميشد ولي مقصر اين موضوع باشگاهتون هستش، ماداميكه دنبال مقصر در بيرون از باشگاه باشيد مديريت باشگاه هم خودشو پشت حرفهاي شما قايم ميكنه
و اما بعنوان يك آدم فوتبالي منهاي تعصب به تيمتون توصيه ميكنم از بازي زيباي پرسپوليس لذت ببريم و بدونيم برانكو باعث ميشه كه تيمهاي خوب مون مثل استقلال و تراكتور و سپاهان هم در مسير تقويت خودشون بيفتن و اين به نفع كل فوتبالمون هستش.
بيايم از فوتبال زيباي پرسپوليس لذت ببريم
۲
١٢٣
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۵۷
ياشار تو پاي خودت و تيم سوراخت هه هه هه هه
۵
فرداد
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۵۴
بابا منتطقي باشيم
كياني كار زشتي كرد و اخراج شد درست مثل كمال كه حقش بود
حالا اگه ما توي دربي نتيجه نگرفتيم كه نبايد توهم بزنيم و بگيم فدراسيون ميخواست ما رو دست خالي بفرسته جلوي استقلال
همه بايد از خودشون شروع بكنن
فعلاً كه حال ما خوبه چون تيم برانكو هم خوب و پر نفس بازي ميكنه هم خوب نتيجه ميگيره
خداييش بعنوان طرفداران فوتبال از بازي تك ضرب پرسپوليس لذت ببريم و صادقانه اعتراف بكنيم كه الان پرسپوليس با برنامه بازي ميكنه
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر