فهرست
خطا روی بابک مرادی پنالتی بود؟
خطا روی بابک مرادی پنالتی بود؟

خطا روی بابک مرادی پنالتی بود؟

آی اسپورت – کارشناس داوری فوتبال کشورمان قضاوت وحید کاظمی در دیدار سپاهان و استقلال را تحلیل و اعلام کرد این داور تصمیمات درستی گرفته است.

نادر جعفری در خصوص قضاوت وحید کاظمی در دیدار سپاهان و استقلال از هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: نکته خیلی خوبی که در این بازی از داور مسابقه دیدیم، جابه‌جا شدن بود. او به خوبی تمام زمین را پوشش می‌داد و داوران پشت دروازه هم در برخی صحنه‌ها به خوبی او را کمک کردند.

وی ادامه داد: در مجموع قضاوت خوبی از تیم داوری شاهد بودیم، هرچند اشتباهاتی هم وجود داشت که در نتیجه بازی تأثیرگذار نبود. از جمله اشتباهات کارت زردی بود که به امید نورافکن نشان داده شد، در حالی که قبل از خطای این بازیکن، روی او خطا شده بود. چند خطا هم بود که داور به اشتباه سوت زد، اما تأثیری در نتیجه بازی نداشت و در مجموع هم او به درستی از کارت‌های خود استفاده کرد.

این کارشناس داوری در خصوص صحنه‌ای که در دقیقه 48 بابک مرادی در محوطه جریمه سپاهان سرنگون شد و معتقد بود محمد نژادمهدی روی او خطا کرده است، گفت: آن صحنه، خطای پنالتی نبود و دستور داور به ادامه بازی تصمیم کاملاً درستی بود. فکر می‌کنم یکی از صحنه‌هایی که کمک داور پشت دروازه به داور کمک کرد، همین صحنه بود که به خوبی مدیریت شد.

جعفری گفت: صحنه دیگری در بازی رقم نخورد که نیاز به تحلیل تصمیمات داور باشد. دو تیم هم آنقدر خوب بازی کردند که کار داور مسابقه را آسان کرده بودند.

۵ ۲  
آی اسپورت
2021-02-13 20:30:00
نظر دهید

۲ نظر
Bidad
شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۹، ۲۱:۱۲
ای کسانی که قضاوت میکنید بدانید و آگاه باشید که حتی اگر ندانسته حق را به حق دار بدهید ، بازخواست خواهید شد . آقایان داور و آقایان کارشناس چه جوابی برای خدا خواهید داشت ؟!!!!!
۴ ۱
اقلیت تاس
شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۹، ۲۳:۱۵
تو دیگه چقدر احمقی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر