فهرست
مصوبه عجیب: ابوالقاسم‌پور، عضو کمیته اخلاق
مصوبه عجیب: ابوالقاسم‌پور، عضو کمیته اخلاق

مصوبه عجیب: ابوالقاسم‌پور، عضو کمیته اخلاق

آی‌اسپورت- در جلسه امروز هیئت رییسه فدراسیون فوتبال اعضای کمیته اخلاق مشخص شدند. یکی از این افراد منصوب شده بهنام ابوالقاسم‌پور، مهاجم سال‌های نه چندان دور پرسپولیس بود. کمیته اخلاق یکی از کمیته‌های پرحاشیه فدراسیون در ماه‌های اخیر بوده است.

حالا فوتبالیست سابق به عضویت این کمیته درآمده تا همچنان چگونگی تشخیص صلاحیت افراد برای حضور در این کمیته مبهم باشد. ابوالقاسم‌پور دارای مدرک کارشناسی ارشد تربیت‌بدنی است که مشخص نیست چه ارتباطی با این کمیته و کارایی آن دارد. او در دو سه سال اخیر چند بار حرف‌هایی زده که کم حاشیه‌ساز نبوده است. از اظهار نظر درباره داور پرسپولیس- فولاد در ابتدای لیگ شانزدهم و این که گفته بود برد را از پرسپولیس گرفتند، تا لیگ چهاردهم، وقتی که سرپرست راه‌آهن بود در مصاحبه‌ای جنجالی گفته بود: من از جامعه داوری خیلی چیزها می‌دانم و اگر روزی بخواهم با سند مطرح کنم جامعه داوری باید از ایران بروند. من از نزدیک بسیاری از مسائل را دیده‌ام.

باید دید بعد از حضور این فوتبالیست سابق در کمیته اخلاق اسنادی که ادعا کرده بود را برای پیگیری تحویل خواهد داد، یا مثل ادعاهای دیگر که هر روز شنیده می‌شود‌، این حرف‌های ابوالقاسم‌پور را هم باید فراموش کرد.

۱    
آی اسپورت
2017-01-08 23:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر