فهرست
كريس خود را مصلوب می‌داند؛ چرا 5جلسه‌؟
كريس خود را مصلوب می‌داند؛ چرا 5جلسه‌؟

كريس خود را مصلوب می‌داند؛ چرا 5جلسه‌؟

آی‌اسپورت- کریس رونالدو فکر می‌کند باید بیشتر تحت حمایت سازمان لیگ اسپانیا باشد.  كريستيانو رونالدو ستاره پرتغالي رئال‌مادريد با وجود محروميتي كه گريبانگيرش شده، اين روزها در شهرك ورزشي والدبباس تمريناتش را دنبال مي‌كند‌ اما احساس خوبي ندارد و كاملاً عصباني است.

درسوپركاپ اسپانيا بازي فوق‌‌‌‌العاده‌اي را از رئال شاهد بوديم و هواداران حاضر در برنابئو هم دربازي نيمه شب چهارشنبه براي تيم‌شان كم نگذاشتند و در اولين بازي تيم‌شان در فصل جديد در ورزشگاه خانگي، زيزو و شاگردانش را تنها نگذاشتند. اين اولين ديدار هواداران برنابئو با كريس بعد از انتشار خبر تصميم او براي ترك اسپانيا بود. البته اين ستاره پرتغالي در اين تصميم تجديد نظر كرد و در تيم مادريدي ماند ولي دلخوري و عصبانيتش ادامه دارد و همچنان حس مي‌كند كه بيش از حد زير ذره‌بين است.

بعد از اخراج كريس در بازي رفت سوپركاپ اسپانيا، كميته رقابت‌ها او را محروم كرد و كريس اميدوار بود كه كميته فرجام‌خواهي دست‌كم يك جلسه از محروميت او بكاهد. خود رونالدو اميدهاي زيادي داشت كه اين اتفاق رخ دهد و با ديدن تصاوير برخورد ميان او و اومتيتي در بازي سوپركاپ به نظر مي‌رسيد كه كارت زرد دوم كريس در بازي كه منجر به اخراج او از زمين شد، كمي سخت‌گيرانه بوده. البته خود او هم مي‌داند كه كارش در مورد هل دادن داور بازي، كار اشتباهي بوده و محروميت در نظر گرفته شده براي او بيشتر به خاطر اين رفتار نادرست بوده اما كريس اطمينان داشت كه كميته رقابت‌ها، كارت زرد دومش را كه داور با تشخيص تمارض، به او نشان داده بود، خواهد بخشيد ولي اين اتفاق رخ نداد.

به صليب كشيده شده

رونالدو اين روزها حس مي‌كند كه غرق شده و به صليب كشيده شده است. او دراين باره توضيحاتي خواست ولي كسي به او توضيحي نداد. او حالا حسابي دلخور و ناراحت است‌‌‌ دقيقاً مثل چند هفته پيش كه تصميم گرفته بود تا به خاطر مسائل مالياتي و اتهام فرارمالياتي 14 ميليون يورويي اسپانيا را ترك كند. الان سؤال رونالدو اين است؛ چرا كارت زرد دومم بخشيده نشده؟ چرا با بازبيني تصاوير، محروميت 5 جلسه‌اي‌ام كم نشد؟ چرا؟

ستاره پرتغالي با تجربه چندين ساله حضور در لاليگا، حس مي‌كند كه اتفاقات عجيبي در جريان است. حس مي‌كند كه با او بد رفتاري مي‌شود. دقيقاً مثل همان رفتاري كه در تعطيلات تابستاني با او شد‌‌‌؛ هنگامي كه او و عزيزانش در فورمنترا مشغول سپري كردن تعطيلات بودند، پليس مرزي، كشتي تفريحي آنها را متوقف كرد تا مدارك كشتي را مورد بررسي قرار دهد‌‌‌؛ گويي كه آن كشتي تنها كشتي موجود در آب‌هاي منطقه بوده‌‌‌؛ محروميت فعلي هم به اندازه رفتار پليس مرزي كريس را متعجب كرده.

البته سران رئال از خشم كريس اطلاع دارند و زيدان هم براي اولين بار در كنفرانس خبري‌‌اش قبل از بازي ال‌كلاسيكوي برنابئو، دلخوري‌‌اش را از داوري‌ها در مقابل رسانه‌ها به زبان آورد و گفت: «آنجا اتفاقاتي مي‌افتد.» البته هدف زيدان از گفتن اين جمله، تنها بروز دلخوري‌‌اش نبود، بلكه هدف اصلي‌‌اش حمايت از كريس بود كه بارها حس كرده بود كه سران باشگاه به اندازه كافي از او حمايت نكرده‌اند.

ساعاتي بعد فلورنتينو پرس در ضيافت شام رسمي سوپركاپ، اين ناراحتي را به اعضاي فدراسيون فوتبال اسپانيا، كميته داوران و ساير كميته‌ها ابراز كرد. اين هم اقدام ديگري بود براي اثبات اينكه سران باشگاه مادريدي از تيم و بازيكناشان دفاع مي‌كنند.

كريس كه براي تماشاي بازي ال‌كلاسيكو به سكوهاي برنابئو رفته بود، حسابي مورد تشويق هواداران تيمش قرار گرفت و در دقيقه 7 بازي هواداران يك صدا نام او را فرياد مي‌زدند. در پايان مسابقه كريس به زمين چمن رفت تا اين قهرماني را با هم‌تيمي‌هايش و پسرش جشن بگيرد و حالا بي‌صبرانه منتظر است تا به تركيب تيمش بازگردد. البته تا آن زمان براي تيم ملي پرتغال و براي رئال‌مادريد (درليگ قهرمانان اروپا و در ماه سپتامبر) به ميدان خواهد رفت.

خبرورزشی، غزال زیاری

 
۳    
آی اسپورت
2017-08-22 01:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر