فهرست
توییت‌های روز/  میخواستم تفریح کنم می رفتم لس‌‌آنجلس
توییت‌های روز/ میخواستم تفریح کنم می رفتم لس‌‌آنجلس

توییت‌های روز/ میخواستم تفریح کنم می رفتم لس‌‌آنجلس

آی اسپورت – توییت های برتر چهره های سرشناس در 24 ساخت اخیر را به انتخاب تحریریه آی اسپورت می خوانید.

پدرو/ چیزی که منو در مورد کونته غافلگیر کرده اینه که چقدر سریع تونست تیم رو عوض کنه. او ما باور داشت و بهمون اعتماد کرد، و ما شروع به بردنِ بازی ها کردیم. خیلی راحت، اوضاع سریع عوض شد.

گواردیولا/ فن دییک ماه دیگه به اینجا نمیاد، غیر ممکنه، او بازیکنه ساوتهمپتونه و ما الان نمی خوایمش.

رونالدینیو/ میدونم که بارسلونا به دنبال کوتینیو هست. لیورپول دوست داره نگهش داره و تیم رو حولش بسازه. ولی وقتی در اون سطح بازی می کنی تیم های بزرگ بهت علاقه مند میشن.

برایان رابسون/ بزرگترین اشتباهِ مویس عوض کردنِ کل کادرفنی منچستر و آوردنِ نفرات خودش بود. کسایی که هیچ کدوم سابقه بردنِ هیچ جامی نداشتن. کادر فنی سر الکس، بیسِ کار بودن. همه چیو در مورد تیم می دونستن.

هیگواین/ دیبالا و مسی خیلی به هم شباهت دارن. مسی بهترینه و هر روز اینو نشون میده. دیبالا هم می تونه در آینده تبدیل به یکی از بهترین ها بشه.

میختاریان/ هنوز امیدمون رو برای قهرمانی از دست ندادیم. بازی های زیادی موندن، بهترین تلاشمون رو می کنیم تا در تاپ فور باشیم.

ساویولا/ چون خیلی جوون بودم، در رفتن به بارسلونا فکر نمی کنم هیچ وقت متوجه شدم که چه جایی با چه تاریخی دارم میرم یا چه پول هنگفتی برام پرداخت کردن. اگه به اینا توجه زیادی می کردم، احتمالا هیچ وقت از رختکن بیرون نمیومدم.

ایجنت خامس/ خامس در ژانویه رئال رو ترک نخواهد کرد.

مورینیو/ چون یه مربی اخراج شده فکر نمی کنم مربی نباشه یا یه مربی خوب نباشه. ما ها باید اخراج باشیم. فکر می کنم منچستر فقط یک لحظه بد در کرییر مویس بود.

ونگر/ نسبت به انتقادات کاملا ایمن نیستم، اما عکس العمل افراطی هم نشون نمیدم.

سرزو/ هر کسی می تونه به چیزی که می خواد فکر کنه یا حرفی که می خواد رو بزنه. ولی تنها چیز مطمئن الان اینه که سیمئونه در اتلتیکو هست. در اتلتیکو وقتی یه نفرو می خوایم، واقعا دوسش داریم.

کونته/ نوبتِ باتشوایی هم میرسه. در تمرینات تعهد فوق العاده ای داره و با اشتیاق زیادی تمرین می کنه.

مورینیو/ این ایده که من در شهر منچستر خوشحال نیستم چرتِ محضه. من به یه شهر نمیرم تا ازش لذت ببرم، میرم تا کار کنم. اگه می خواستم از شهر ها لذت ببرم می رفتم لوس آنجلس تا هر روز برم لب ساحل. اینجام تا هر روز 8 صبح سر تمرین باشم و 6 غروب اونجا رو ترک کنم. هر چیزی که دارم رو برای کار میزارم.

۵    
آی اسپورت
2016-12-26 21:00:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر