فهرست
قیمت سنگین چلسی بر روی هدف اینترمیلان
قیمت سنگین چلسی بر روی هدف اینترمیلان

قیمت سنگین چلسی بر روی هدف اینترمیلان

آی اسپورت - اینترمیلان تمایل دارد برای تقویت خود در پست های دفاع و هافبک، مارکوس آلونسو و دژان کولوسفسکی را جذب کند؛ این خبری است که نسخه امروز گاتزتا دلواسپورت به آن پرداخته است. آلونسو که در سال 2016 و در دوران حضور آنتونیو کونته به چلسی پیوست و در دو فصل حضور مرد ایتالیایی در لندن، 81 بار برای آبی ها به میدان رفت، این روزها و زیر نظر فرانک لمپارد اوضاع خوبی را تجربه نمی‌کند. او جایگاه خود را به امرسون پالمیری واگذار کرده و تا پایان هفته شانزدهم لیگ برتر، تنها در 7 مسابقه برای چلسی به میدان رفته است.

با این حال، چلسی تمایلی ندارد تا مدافع 28 ساله و اسپانیایی خود را به آسانی واگذار کند و گزارش ها حکایت از آن دارد که باشگاه لندنی قیمت آلونسو را 35 میلیون پوند تعیین کرده است. اینترمیلان علاقه ای به پرداخت این رقم سنگین ندارد و به جای آن ترجیح می‌دهد آلونسو را با قراردادی قرضی به همراه حق خرید در پایان فصل به خدمت گیرد.

شرایط کولوسفسکی از این هم پیچیده تر است. هافبک 19 ساله سوئدی که از آغاز فصل با پیراهن پارما روزهای درخشانی را سپری کرده و توجه غول های اروپایی را به خود معطوف کرده، برچسبی 40 میلیون یورویی دارد. اما نکته این جاست که کولوسفسکی رسما عضو باشگاه آتالانتا است و با قراردادی قرضی تا پایان فصل 20-2019 در پارما حضور دارد. اگر باشگاهی بتواند آتالانتا را راضی کند، بعد از آن باید به سراغ پارما رفته تا ببیند آیا این باشگاه حاضر است در میانه دوره قرضی، ستاره خود را از دست بدهد یا خیر.

جذب یک مهاجم در مقطع زیادی از نیم فصل در دستور کار اینترمیلان قرار داشت، مسئله ای که در چند هفته اخیر اندکی از تب و تاب آن کاسته شده، با این حال خروج احتمالی متئو پولیتانو در ژانویه می‌تواند دوباره ایده جذب یک مهاجم در پنجره زمستانی را به روی میز بیاورد؛ مهاجمی که ممکن است هم‌تیمی آلونسو، اولیویه ژیرو باشد.

 

۳    
آی اسپورت
2019-12-13 00:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر