فهرست
از استقلال به پرسپولیس؛ پرتماشاگرترین تیم نیم فصل
از استقلال به پرسپولیس؛ پرتماشاگرترین تیم نیم فصل

از استقلال به پرسپولیس؛ پرتماشاگرترین تیم نیم فصل

آی اسپورت- بازی در روز جمعه کافی بود تا پرسپولیس رکورد پرتماشاگرترین مسابقه لیگ را از استقلال بگیرد و به نام خودش ثبت کند. بالاخره در این فصل ورزشگاه آزادی در دیداری غیر از دربی هم پر از تماشاگر شد. در بازی امروز پرسپولیس و تراکتورسازی بیشتر صندلی‌های ورزشگاه به رنگ قرمز درآمده بود تا استقبال با شکوهی از این مسابقه شود. دیداری که پرسپولیس، میزبان آن بود. با پر شدن بیشتر صندلی‌های ورزشگاه که بخشی از آن را سرخ‌های تراکتوری تشکیل داده بودند، پیش‌بینی می‌شود نزدیک به هفتادهزار نفر در ورزشگاه حضور داشتند. اگر این تعداد تایید شود، یعنی پرسپولیس رکورد تعداد تماشاگران این فصل را از استقلال به نام خودش جابه‌جا خواهد کرد.

اگر از دربی بین استقلال و پرسپولیس صرف نظر کنیم که تعداد هواداران دو تیم به طور حدودی با هم برابر بود، بیشترین جمعیتی که برای تماشای یک مسابقه این فصل به ورزشگاه رفته بود، به بازی استقلال و تراکتورسازی برمی‌گردد. دیداری که به کمک تماشاگران تراکتورسازی، ۵۵هزاربلیت در میزبانی استقلال فروخته شد. حالا مهمانی بعدی تراکتورسازی در تهران باز هم با شکوه بود و پرسپولیسی‌ها انقدر به ورزشگاه آمدند تا رکورد پرجمعیت‌ترین بازی فصل را از استقلال بگیرند و به نام خودشان بزنند. اما در بیشتر مسابقات پرتماشاگر این فصل هم ردی از پرسپولیس دیده می‌شود. برای بازی با پیکان، چهل‌هزار هوادار پرسپولیس در آزادی حضور داشتند. یا برای بازی با فولاد، سیاه‌جامگان و ذوب‌آهن هم سی‌هزارتا پرسپولیسی در ورزشگاه بودند. جالب است که پرسپولیس در مهمانی‌هایش هم بیشتر از بقیه تیم‌ها هواداران تیم میزبان را قلقلک می‌دهد که به ورزشگاه بروند تا دیدار تیم‌شان مقابل شاگردان برانکو را از نزدیک تماشا کنند. پرسپولیس در این فصل در بازی با تراکتورسازی که مهمان بود ۴۵هزار تماشاگر را به ورزشگاه کشاند. در مهمانی‌اش مقابل سپاهان، ۴۰هزار اصفهانی در ورزشگاه حاضر بودند. برای بازی با فولاد هم شاهد سی‌هزار خوزستانی بود. این در حالی است که فقط دو بازی این فصل پرسپولیس روز جمعه برگزار شد. بازی با ذوب‌آهن که سی‌هزار تماشاگر به ورزشگاه رفتند و مسابقه امروز هم که نزدیک به هفتادهزار قرمزپوش در آزادی بودند. اما دیدارهای این فصل استقلال، پنج مرتبه در روز جمعه برگزار شد.

پرتماشاگرترین بازی های این فصل
پرتماشاگرترین بازی های این فصل

نود

 

۶ ۲  
آی اسپورت
2017-12-29 22:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
آبی دل
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۰۱
منبعش سایت نوده...خخ... تازه هنوز بازیها ادامه داره!
۲ ۱
در جواب ابی دل عزیز
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۰۸:۰۹
ابی دل عزیز ،باید بپذیرید که پرسپولیس نه تنها درایران بلکه در اسیا هم پرطرفدارترین تیم باشگاهی اسیاست
سایت نود پیشکش،برو ب وبسایت رسمی ای اف سی و رتبه پرطرفدارترین باشگهای اسیا پرسپولیس بالاتر از گوانگجوی چین،شانگهای چین،الهلال عربستان،استقلال ایران ،پوهانگ استیلرز کره جنوبی قرار دارد
نکنه ای اف سی هم پرسپولیسی هستش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر