فهرست
10 موقعیت و یک گل: آمار افتضاح طارمی
10 موقعیت و یک گل: آمار افتضاح طارمی

10 موقعیت و یک گل: آمار افتضاح طارمی

آی اسپورت – سه ضربه سر بی دقت و از دست دادن دو موقعیت عالی از داخل محوطه جریمه، طارمی را به یکی از مقصران اصلی باخت پرسپولیس مقابل استقلال تبدیل کرده است. هر کدام از توپ‌هایی که طارمی خراب کرد، چه زمانی که پرسپولیس یک هیچ جلو بود و چه زمانی که دو یک و سه یک عقب افتاد، می توانست سرنوشت بازی با تغییر بدهد. ستاره پرسپولیس، عادت کرده هر بار در ازای زدن یک گل، موقعیت‌های زیادی خراب کند و همیشه، نمی‌تواند به تکرار سناریوی بازی با تراکتورسازی امیدوار باشد. بعضی بازی‌ها مثل دیروز، در ازای هر موقعیتی که او خراب می‌کرد حریف یک بار توپ را به تور دروازه بیرانوند می‌رساند.

دربی تهران، طارمی در دربی سه بار در موقعیت خوب گلزنی با ضربه سر قرار گرفت و هر سه ضربه‌اش بی‌دقت بود. یک بار تک به تک خراب کرد و یک بار هم ریباند را از محوطه شش قدم با ضربه نمایشی از دست داد. مجموعا، 5 موقعیت از دست رفته و بدون گل.

یک هفته پیش و مقابل تراکتورسازی هم او قبل از دقیقه 2، گل اول بازی را زد و پس از آن پیاپی موقعیت از دست داد. یک بار از نزدیکی نقطه پنالتی سایه توپ را شوت زد، یک موقعیت تک به تک را از دست داد و یک بار هم در موقعیت دو به تک، نتوانست درست پاس بدهد. اگر ضربه نمایشی او روی یکی از ضد حملات پرسپولیس را هم حساب کنیم، طارمی در ازای یک گل، 4 موقعیت خوب را هدر داد و خوش شانس بود پرسپولیس برد کم دردسری در فینال حساس لیگ داشت.

آمار طارمی در این دو مسابقه 10 موقعیت مسلم گلزنی و فقط یک گل است. آماری که شاید در بازی‌های کوچک به پرسپولیس کمک کند اما در بازی‌های بزرگ، کار دست این تیم می‌دهد. تراکتورسازی، روز بدی را مقابل پرسپولیس تجربه کرد اما تیم‌های بزرگ، معمولا انقدر مهربان نیستند که اجازه بدهند طارمی پس از خراب کردن موقعیت‌هایش از چند قدمی دروازه، پس از مسابقه جشن پیروزی بگیرد.

۲۲ ۳  
آی اسپورت
2017-02-13 15:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
واقع بين
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۳۹
پدر خودتون رو در آورديد ... اگه دقت كنيد توي همون نيمه اول دو موقيعت خوب استقلال هم به راحتي از دست رفت ...يكيش رو كاوه رضايي نتونست بزنه و دوميش هم فكر كنم قرباني بود ...
۳
جواد
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۴۹
طارمی بد نیست خوب هم نیست متوسطه تا آخر فوتبال طارمی منتظر روز بد و روز خوب اش باشید بدشانسی طارمی اینه که توی پرسپولیس و استقلال این قضیه مشخص و بزرگنمایی میشه اگر طارمی لژیونر بود فقط گل هاشو میدیدیم نه توپ هایی که خراب کرده یا اگر جایی جز این دو تیم بود، الان خداداد عزیزی یه عظمتی داره بخاطر همین موضوع که توپ خراب کرده هاشو کسی زیاد ندیده
دایومی
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۰۴
فردوسی پور بزرگش کرده
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر