فهرست
فدراسیون فرانسه: مخالفت تنبیه ابدی بنزما هستیم
فدراسیون فرانسه: مخالفت تنبیه ابدی بنزما هستیم

فدراسیون فرانسه: مخالفت تنبیه ابدی بنزما هستیم

آی اسپورت-  رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه با تأکید بر اینکه منعی برای بازگشت مهاجم رئال‌مادرید به جمع خروس‌ها وجود ندارد، اعتراف کرد که مخالف تداوم  مجازات این بازیکن است.کریم بنزما از زمان متهم شدنش به دست داشتن در ماجرای اخاذی از متئو والبوئنا، از تیم ملی فرانسه اخراج شده و تورنمنت مهمی مانند یورو 2016 را از دست داد. با اینکه نبود بنزما در ترکیب خروس‌‌ها در جام ملت‌های اروپا، از شانس این تیم برای کسب عنوان قهرمانی کاست و خیلی‌ها او را بهتر از بسیاری از مهاجمان حال حاضر تیم ملی فرانسه می‌دانند، دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه هنوز تمایلی به دعوت مجدد از مهاجم پیشین لیون نشان نمی‌دهد.

نوئل لوگرائه، رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه اما تأکید کرد که دلیل دعوت نشدن این بازیکن 28 ساله به تیم ملی فرانسه ربطی به مجازات شدن او به خاطر ماجرای اخاذی از والبوئنا ندارد.

او به نشریه اکیپ گفت: بنزما می‌تواند برای تیم ملی فرانسه بازی کند. من نمی‌خواهم مردم را تا ابد مجازات کنم. پرونده (قضایی) بنزما هنوز باز است و به نظر من این ماجرا بیش از اندازه دارد طولانی می‌شود اما در نهایت عدالت باید برقرار شود. بنزما هرگز برای تیم ملی مشکل‌ساز نبوده و دشان هم همیشه از او حمایت کرده حتی زمانی که عملکردش خوب نبوده است.

تیم ملی فرانسه، فرداشب  از ساعت 22:15 به وقت تهران در چارچوب بازی‌های مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه، میزبان بلغارستان خواهد بود.

     
آی اسپورت
2016-10-06 20:37:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر