فهرست
سنگ میان هواداران با وجود فاصله دو ردیفی
سنگ میان هواداران با وجود فاصله دو ردیفی

سنگ میان هواداران با وجود فاصله دو ردیفی

آی‌اسپورت- ماموران انتظامی و امنیتی برای جلوگیری از رخ‌دادهای تلخ در بین هواداران دو تیم، تلاش کردند تا آنها از یک‌دیگر دور باشند. نیمه اول بازی استقلال و تراکتورسازی با پیروزی آبی‌ها به پایان رسید اما یک نبرد و دوئل دیگر هم روی سکوها و بین تماشاگران دو تیم در حال انجام بود. این نبرد ابتدا با شعار علیه یک‌دیگر شروع شد اما پس از گذشت دقایقی رنگ و بوی دیگری به خود گرفت.

تماشاگران دو تیم با پرتاب سنگ و اشیای مختلف به هم صحنه‌های تلخی را ایجاد کردند و در همین حین یگان ویژه و ماموران انتظامی تلاش نمودند تا هواداران آبی و سرخ را از یک‌دیگر دور کنند.

آبی‌ها از دو جایگاه ۲۳ و ۲۴ تخلیه و مجبور شدند به صورت فشرده در جایگاه‌های ۲۱ و ۲۲ بنشینند. هواداران تراکتور هم به جایگاه کناری منتقل شدند. جو ورزشگاه بسیار مسموم و ملتهب است و درگیری و سنگ‌اندازی در بین هواداران دو تیم وجود دارد. در نیمه اول به نظر می‌رسید ده‌ها نفر وظیفه سنگ‌اندازی به سوی رقیب را داشتند.

 

ورزش سه

  ۶  
آی اسپورت
2018-08-10 22:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
پرسپولیس قرمزته
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۴۴
فحاشی به عرب های خوزستان دروغ از آب در اومد و معلومه شد یکی از کانال الاهواز که گروهی تجزیه طلب و اتفاقا بین عرب های ایران هیچ پایگاهی نداره این ادعا بدون مدرک رو کرده و پیج های هوادار استقلال این را باز نشر دادند .این کار کثیف پیج های هوادار استقلالی که امنیت ایران عزیز به خاطر فوتبال به خطر می اندازند رو چه کسی پیگیری میکنه .
۹ ۱
عرفان
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۴۴
برو متوهم کاپیتان دوم تیمتون تقصیرارو گردن عباس گدا انداخته ک جو ملتهب کرده
۴
فرهاد
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۴۴
پول بادآورده رو باد میبره و پول رانتی و گرفتن بازیکن پولکی درد هیچ تیمی رو دوا نمی کنه .تازه زمان لازمه تا مشخص شدن منشأ پولها .
اشکان۴
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۱۱
خبرنگارای پرسپولیسی دارن شیطنت می کنن فکر می کنن ما استقلالی ها نمی فهمیم
با این کار مثلا میخواید همه حواس ها رو از اتفاقات اهواز پرت کنید؟!
ما که دیدیم اتفاق خاصی نیوفتاد که اینقدر قابل بزرگنمایی باشه!
نمی تونید حواس ها رو از عباس گدا پرت کنید!
در آزادی هیچکس وظیفه ای نداشت برای سنگ اندازی اینطور که شما میگین نیست اگر بوده دو تا بچه بیش نبودن
۳ ۱
666
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۰۵:۲۰
باشه تو خوبی
پرسپولیس قرمزته
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۳۱
در جواب عرفان .متوهم شمایید که هر چی در فضای مجازی اومد خیال میکنید درسته رو هوا و احساسی عمل میکنید .متوهم تویی و تیمت که وزیر و وکیل مقصر شکست معرفی میکردید .آقای به اصطلاح هوشیار حسین ماهینی گزارش اشتباه بهش دادند .آقای به اصطلاح هوشیار سه سال پیش که سر شکست و چشم کور شد کسی به قومی توهین کرده بود.فیلم سه سال پیش بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان نگاه بینداز
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر