فهرست
پرسپولیس آماده سورپرایز؛ هماهنگ‌ترین تیم لیگ
پرسپولیس آماده سورپرایز؛ هماهنگ‌ترین تیم لیگ

پرسپولیس آماده سورپرایز؛ هماهنگ‌ترین تیم لیگ

آی اسپورت - تمرینات پیش‌فصل پرسپولیسی‌ها و بازی‌های دوستانه آنها یک پیام مهم دارد؛ پیامی برای رقیبان آن‌ها در راه رسیدن به قهرمانی. گویا شاگردان برانکو امسال هم قصد ندارند خرق عادت کنند و باید باز هم آنها را از همان هفته اول لیگ جزو یکی از مدعیان لیگ برتر حساب کرد.

بعد از قهرمانی پرسپولیس در لیگ شانزدهم پیش‌بینی‌ می‌شد که فرضیه افت تیم قهرمان و هچنین سندروم سومین سال یک مربی در یک تیم گریبان برانکو و تیمش را گرفته و با افت مواجه شوند اما به غیر از مقاطعی از فصل، این تیم با وجود تمام مشکلات و از دست دادن بازیکنانش روند خوبش را ادامه داد و قهرمانی زودهنگام را هم بدست آورد. امسال هم بدلیل محرومیت نقل و انتقالاتی خیلی‌ها پیش‌بینی می‌‌کنند که سال قدرت‌نمایی برانکو در لیگ برتر ایران قرار است به پایان برسد؛ به خصوص که با حضور شفر، خطر بزرگی بیخ گوش سرمربی کروات به صدا خواهد درآمد. با این حال مقایسه وضعیت دو تیم نشان می‌دهد که شاید امسال هم این اتفاق رقم نخورد و باز هم برانکو بتواند با تمام مشکلات و محرومیت‌ها، تیمش را اولین مدعی قهرمانی کند.

پرسپولیس در اولین بازی دوستانه که بعد از اردوی کرواسی انجام داد با ترکیب زیر به میدان رفت: رادوشویچ، حسینی، خلیل‌زاده، ماهینی، انصاری، کامیابی‌نیا، نورالهی، رسن، نعمتی، عالیشاه و علیپور. نگاهی به این ترکیب بازی دوستانه نشان می‌دهد که این تیم برای بازی‌های لیگ به غیر از تغییر دروازه‌بان، شاید فقط یک تغییر داشته باشد که آن هم به اضافه شدن وحید امیری بستگی دارد و با آمدن او، بشار از تیم خارج خواهد شد. پرسپولیس جز معدود تیم‌هایی است که با تیم کامل و اصلی خودش در بازی دوستانه حاضر شده. بازیکنانی که دومین یا سومین فصل را کنار هم می‌گذرانند و هماهنگی کامل را  بدست آورده‌آند. آنها در روزهایی که استقلالی‌ها درگیر نتیجه سوپرجام و تغییر و تحولات‌شان هستند اردوی‌شان را تمام کرده و بازی دوستانه با ترکیب اصلی‌شان را هم انجام داده‌اند. اتفاقاتی که می‌تواند معادلات را برهم بزند. آیا برانکو این فصل هم با تیم آماده و قدرتمندش همه را شگفت‌زده خواهد کرد و از مانع محرومیت نقل و انتقالاتی به سلامت عبور خواهد کرد؟

نود

۳۰ ۲  
آی اسپورت
2018-07-18 18:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
آرش6
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۳۱
به کورری چشم کیروش و ظالم کیروشی پور و کمیته داوران و کیسه اسپورت و کیروش ورزشی

امسال هم قهرمان هستیم

ارتش سرخ آسيا
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۴۵
به اين تركيب بيرانوند، اميري، سروش، ترابي، منشا و شيري رو اضافه كنيد تا ببينيد چه طوفاني در راهه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر