فهرست
در حاشیه قهرمانی الهلال؛ کجایی ناصر خان؟
در حاشیه قهرمانی الهلال؛ کجایی ناصر خان؟

در حاشیه قهرمانی الهلال؛ کجایی ناصر خان؟

آی اسپورت – لیگ قهرمانان آسیا دیروز با قهرمانی الهلال عربستان تمام شد تا پس از سال‌ها دوباره کاپ قهرمانی این پیکار‌ها به غرب قاره کهن بیاید. آبی‌پوشان سعودی با این قهرمانی دوباره در سطح اول آسیا مطرح شدند و اتفاقاً قهرمانی‌شان هم مقتدرانه بود. این تیم تا رسیدن به افتخار دیروز در فصل جاری لیگ قهرمانان فقط ۲ بار شکست خورد که یکی از آن‌ها بهار امسال برابر استقلال ایران بود و دیگری مقابل السد قطر. آبی‌ها فروردین ماه با هدایت وینفرد شفر، الهلال را ۲ بر یک بردند و همان برد باعث شد برکناری شفر چند روز به تعویق بیفتد. البته استقلال حذف شد، ولی الهلال رفت بالا و دیروز هم با کاپ قهرمانی عکس یادگاری گرفت.

قهرمانی دیروز الهلال ناخودآگاه ما را یاد ناصرخان حجازی فقید هم انداخت. مردی که استقلال اولین بار با هدایت او الهلال را مغلوب کرد. اتفاق شیرینی که اسفند سال ۱۳۷۷ رخ داد و حجازی الهلالی را برد که مملو از ستاره بود. از سامی الجابر گرفته تا یوسف الثنایان، خالد التیماوی، نواف التمیاط و...

استقلال در آن فصل عربستانی‌ها را حذف کرد و در نهایت نایب‌قهرمان آسیا شد، اما چند روز بعد حجازی به جرم قهرمان نشدن استقلال از سمت خود برکنار شد! همان زمان بود که ناصرخان مصاحبه کرد و گفت: استقلال و پرسپولیس تا ۱۰ سال آینده هم فینالیست آسیا نمی‌شوند. پیش‌بینی‌ای که درست از آب درآمد و حجازی زنده نیست تا ببیند آبی و قرمز با وجودی که ۲۰ سال از اظهار نظرش می‌گذرد، هنوز قهرمانی در آسیا را جشن نگرفته‌اند.

 

خبر ورزشی

 

 

۱۳ ۲  
آی اسپورت
2019-11-25 16:52:00
نظر دهید

۲ نظر
عبدالهی
دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸، ۲۰:۲۳
استاد بزرگوار، نابغه، الهلال بازی برگشت با الاهلی یک صفر باخت، یعنی سه باخت
۲
محمد نوبری
سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸، ۰۲:۱۶
خخخخخزلعححههخخهههه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر